Prenumeruokite naujienas
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.

Pasiūlymo aprašymas

Kalėdinė dovana, kuri taps vienu nuostabiausių ir šilčiausių vaikystės prisiminimų! Pakurstykite savo mažylio tikėjimą stebuklais – užsakykite originalią šventinę staigmeną mažiesiems – tikrą laišką nuo Kalėdų senelio iš COPY1, kuris visoje Lietuvoje bus pristatytas už neįtikėtinai žemą kainą.

Šventinę nuotaika kuria ir nustebinti mylimus žmones šiandien Jus ragina paslaugų ir prekybos tinklas „Copy1". Parduotuvėse teikiami spaudos darbai ir susijusios paslaugos: nuotraukų, fotoknygų, suvenyrų, spaudos ant drobės gamyba. Tai vienintelis ir didžiausias toks tinklas Lietuvoje, pelnęs klientų pasitikėjimą. Įmonės parduotuvės yra įkurtos patogiose vietose pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Alytuje!

Kai už lango elegantiškai kris snaigės, o širdyje nekantriai spurdės Kalėdų laukimas, nutiks dar vienas džiuginantis stebuklas – į Jūsų pašto dėžutę atkeliaus mažajam šeimos nariui skirtas išskirtinis, šventiškas, jaukus ir šiltas laiškas nuo Kalėdų senelio! Žinoma, jeigu tėveliai nepatingės ir užsakys šią nuotaikingą staigmeną. 
 
Tikras Kalėdų senelio laiškas bus atspausdintas ant ypatingo, puošnaus dekoratyvinio popieriaus, ir įdėtas į voką, dekoruotą visa būtina atributika, žyminčia, kad laiškas atkeliavo iš labai toli. Jame Kalėdų senelis asmeniškai kreipsis į vaikutį, paminėdamas miestą, kuriame gyvenate. Jis taip pat nepamirš pasidžiaugti vaiko pasiekimais, o jei pageidaujama, perduos linkėjimus vaiko artimiesiems, draugams ar augintiniui. Tereikia tik įsivaizduoti mažojo nuostabą, kai jis gaus laišką nuo visų vaikų mylimo Kalėdų senelio.

DĖMESIO! Visi Kalėdų senelio laiškai išsiunčiami gruodžio 15–16 dienomis, nepirmenybiniu neregistruotu paštu. Laišką būtina užsakyti internetiniame puslapyje www.copy1.lt, 2016-12-01 – 2016-12-14 laikotarpiu užpildant anketą, nurodant kupono kodą ir pristatymui reikalingą informaciją.

Sukurkite tikrą šventę tiems, kuriems Kalėdų laukimas yra išties ypatingas metas –  juk Kalėdų senelio laiškas tikrai nudžiugins mažuosius ir suteiks jiems eilę gražiausių emocijų. O šauniausia tai, kad jaukų ir mielą laišką užsakysite už tikrai magišką kainą!

Puiki dovana mažiesiems! Tikras laiškas nuo Kalėdų senelio iš COPY1, kurį gausite tiesiai į namus 
 

Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja vienam šabloniniam laiškui nuo Kalėdų senelio, atspausdintam ant ypatingo dekoratyvinio popieriaus.
 • Laišką būtina užsakyti internetiniame puslapyje www.copy1.lt, 2016-12-01 – 2016-12-14 laikotarpiu užpildant anketą, nurodant kupono kodą ir pristatymo informaciją.
 • Visi Kalėdų senelio laiškai išsiunčiami gruodžio 15–16 dienomis, nepirmenybiniu neregistruotu paštu.
 • Visi laiškai pristatomi anketoje nurodytu gavėjo adresu, naudojantis AB „Lietuvos pašto“ paslaugomis.
 • Kai laiškas pristatomas į AB „Lietuvos paštas“, nurodytu siuntėjo el. pašto adresu atsiunčiamas pranešimas. Jei adresatas laiško negauna per 5 darbo dienas nuo el. laiško gavimo dienos, prašome informuoti el. paštu laiskas@copy1.lt.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 12 14
 • Kuponas galioja iki 2016 12 14
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 2.95 € 6 € kainuojantį tikrą laišką nuo Kalėdų senelio iš COPY1
 • Kalėdų senelio laiškas užsakomas interneto puslapyje www.copy1.lt užpildant anketą, nurodant kupono kodą ir pristatymo informaciją

Pardavėjas:

SKAITMENINIS AMŽIUS UAB
description Įmonės kodas: 235924090, PVM mokėtojo kodas: LT359240917
place Kęstučio g. 54, Kaunas
phone Telefonas: 8 37 206083
email El. pašto adresas: info@copy1.lt

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.