Prenumeruokite naujienas
Atgal |

Pasiūlymo aprašymas

Laisvalaikį leiskite turiningai – teatro durys atviros visiems! Šiandien rekomenduojame bilietą į pasirinktą Užupio dramos teatro spektaklį – VIENARANKIS IŠ SKOPANO, BOMBA ARBA ARIEL, PAVOJINGI RYŠIAI, MĖŠLUNGIS arba SKAPENO KLASTOS – Vilniuje už puikią kainą.

Užupio dramos teatras laisvalaikį kviečia leisti turiningai ir smagiai – ne namuose, o teatre. Taigi, pirkdami kuponą galėsite pasirinkti pageidaujamą spektaklį, o galbūt susigundysite pamatyti kelis – repertuaras išties patrauklus!

Pirkdami kuponą galėsite rinktis iš 5 spektaklių:

9,90 € už 15 € kainuojantį bilietą į jausmingą spektaklį MĖŠLUNGISlapkričio 24 d. 19.00 val. Žiūrovai iki 18 m. neįleidžiami!

Trokštate pasinerti į jausmų vandenyną? Pagal Kazio Binkio pjesę pastatyta jausmingiausia visų laikų lietuviška drama „Mėšlungis" grįžta į Užupio dramos teatro sceną. Užupio dramos teatro mistinio siužeto spektaklis apie meilę ir katarsį, ištikimybę ir išdavystę, švelnumą ir mirtį. Tai  tarsi ryškus sapnas apie tai, kaip mes negalime savęs pakeisti. Net mirtis mūsų nepakeičia, mes išliekame tokie, kokie esame.

K. Sajos tragedijoje „Mėšlungis" stiprus meilės motyvas. Tai ne tik santykių metafora, tai būsena, einanti su mumis iš kartos į kartą.

Elijos ir Vytauto Kentros meilės istorija suteiks žiūrovams galimybę pamąstyti ir pajausti save pačius, savo likimą ir aplinką apie mus. Tai istorija apie moterį, kuri po mirties grįžta į akistatą su savo ir vyro meile. Spektaklis turi plačią potekstę, ir, svarbiausia, išlaiko aktualumą. Čia svarbus ne tik tekstas, bet ir vaizdų potyriai: klasika persipina su šiuolaikinės vizualiacijos sprendimais, atvira ir nuoga meilės išpažintis.

Režisierė ir scenografė – Rita Urbonavičiūtė, dailininkė – Linda Urbona, vaidina: Vytautas Kentra – Linas Barauskas, Elija – Rasa Strauzaitė.

 Bilietas į Užupio dramos teatro spektaklį SKAPENO KLASTOS Vilniuje (gruodžio 8 d.)

9,90 € už 15 € kainuojantį bilietą į juodojo humoro komediją VIENARANKIS IŠ SPOKANOlapkričio 10 d. 19.00 val., gruodžio 1 d., 19.00 val.

Pagal Martin McDonagh pjesę. M. McDonagh XXI a. sensacijos teatras perkeliamas į Užupio dramos teatro sceną. „Vienarankis iš Spokano" – spektaklis mėgstantiems aštrius pojūčius, verčiantis abejoti moralinėmis normomis, nebijantiems pasijuokti iš savęs.

Spektaklio kūrybinė grupė pažada – juodosios komedijos premjera prisodrinta juodojo humoro, mistikos ir siaubo laukimo nuotaikos, kupina ekstremalių situacijų.

Trumpai apie siužetą:

Pagrindinis spektaklio veikėjas Vienarankis prarado gyvenimo džiaugsmą, kai gauja blogiukų nusitempė jį ant traukinio bėgių, o riedantis traukinys jam nupjovė plaštaką. O skaudžiausia tai, kad gauja pamojo Vienarankiui jo paties rankos plaštaka. Vienarankis pažadėjo sau – jei liks gyvas, pašvęs savo likusį gyvenimą, kad susigrąžintų prarastą ranką. Už rankos radimą Vienarankis siūlo solidžią premiją.  

Veiksmas prasideda, kai norėdami pasipelnyti narkotikų dileriai bando apgauti Vienarankį, atnešdami jam iš muziejaus pavogtą aborigeno ranką. Tačiau Vienarankis ne iš tų, kuriuos galima pykdyti. Jis – nesukalbamas, užsispyręs, nenuspėjamas, gąsdinantis. Prasideda tikroji išsivalymo nuo blogio golgota.

Spektaklio režisierė – Rita Urbonavičiūtė, vaidina: Vienarankis – Povilas Liubinas, Tobis – Linas Barauskas, Merlina – Laura Jakštytė, Mervinas – Saulius Čėpla.

Bilietas į Užupio dramos teatro spektaklį SKAPENO KLASTOS Vilniuje (gruodžio 8 d.) 

9,90 € už 17 € kainuojantį bilietą į dramą PAVOJINGI RYŠIAIspalio 21 d., 18:00 val. ir lapkričio 18 d., 18.00 val.

Užupio dramos teatras metė iššūkį ir perkėlė K. Hemptono pjesę į teatro sceną. Tai gardėsis teatro klasikos megėjams. Išskirtinis baroko laikmečio siužetas. Kūrinyje ,,Pavojingi ryšiai'' vyrauja stiprūs psichologiniai dialogai ir skamba XVII amžiaus kompozitoriaus Henry Purcell muzika.

Dėmesio! Spektaklio metu baroko-rokoko amžiaus mėgėjai įsitrauks į spektaklyje rezgančių veikėjų žaidimų intrigas ir galės pasigėrėti baroko-rokoko kostiumų kolekcija, kurią kartu su režisiere ir kostiumų autore Rita Urbonavičiūtė sukūrė kostiumų dailininkė ir atlikėja Renata Duden.

Spektaklio režisierė – Rita Urbonavičiūtė, muzika – Jan Porceli, vaidina: Margarita Žiemelytė, Larisa Kalpokaitė, Markas Palubenka, Laura Jakštytė, Simona Jasiškytė, Rimantė Spėčiūtė, Povilas Adomaitis, Paulius Tamolė.

Bilietas į Užupio dramos teatro spektaklį SKAPENO KLASTOS Vilniuje (gruodžio 8 d.) 

9,90 € už 15 € kainuojantį bilietą į komediją SKAPENO KLASTOSspalio 27 d., 19.00 val., lapkričio 24 d., 19.00 val., gruodžio 8 d. 19.00 val.

Ar žinojote, kad garsioji frazė „Ko jį velnias nešė į tą galerą?" į mūsų kasdienę kalbą atkeliavo iš visų laikų garsiausios XVII a. prancūzų dramaturgo Ž. B. Moljero komedijos „Skapeno klastos"? Atėjo išskirtinė proga garsiąją frazę vėl išgirsti teatro scenoje, Užupio dramos teatro pastatyme „Skapeno klastos". 

Spektaklio veiksmas ir kostiumai atitinka laikmetį. Commedia dell'arte teatro atstovo Ž. B. Moljero komedijoms būdingas emocionalumas ir veiksmo gyvumas. Prancūzų dramaturgas nepaprastai rafinuotai gilinasi į temą ir techniką, numatydamas veiksmo vietą Paryžiuje ir augančioje neoklasicistinėje Prancūzijoje. 

Trumpai apie siužetą:

Pagrindinis pjesės herojus – gudrus ir vikrus tarnas Skapenas. Pinigai ir šlovė jaudina pjesės veikėjus – dėl to jie pasiryžę atsisakyti net meilės. Kai įmantri meilės ir godumo istorija išsukama visiems palankia kryptimi, Skapenas mėgaujasi savimi ir laukia naujų painių situacijų. Tai Commedia dell'arte komedija su lengvu absurdo prieskoniu, kur vienas kitas iš sėdinčių salėje atpažins ir save. Šiame spektaklyje išvysite situacijas, kilusias iš mūsų gyvenimo, ir aktorius atsidavusius taip, lyg visas jų gyvenimas turėtų vieną tikslą – pakilti į sceną ir suvaidinti žmogų. Teprasideda komedija! (Ž. B. Moljeras)

Šventė žiūrovų akims – įspūdingi spektaklio kostiumai, kurie kartu su aktoriais atlieka didelį vaidmenį. 

Režisierė – Rita Urbonavičiūtė, vaidina: Skapenas – Linas Barauskas, Žerontas – Saulius Čėpla, Argantas – Vytautas Mikalauskas, Oktavas – Aurimas Blaževyčius, Leandras – Tomas Kliukas, Silvestras – Arūnas Vozbutas, Povilas Liubinas, Zerbineta – Rasa Strauzaitė, Hiacinta – Rasa Syminaitė.

Bilietas į Užupio dramos teatro spektaklį SKAPENO KLASTOS Vilniuje (gruodžio 8 d.)

9,90 € už 15 € kainuojantį bilietą į spektaklį Jurgai Ivanauskaitei atminti BOMBA ARBA ARIELlapkričio 14 d., 19.00 val.

Spektaklis stebina atvirumu ir netikėtais siužeto vingiais. Pjesės scenose skleidžiantis veikėjų charakteriams išryškėja visų jų gyvenimus siejantis bruožas – nepatirta meilė (moters meilė, motinos meilė, dukros meilė, pasaulio meilė). Tarp veikėjų vykstantys dialogai yra tarytum mažos jų išpažintys, po kurių kiekvienas gauna išrišimą. Dramatiška, sukrečianti, maištinga istorija atveria veikėjų sielos užkaborius, aikštėn iškyla kiekvieno jų gyvenimo skauduliai.

„Bomba arba Ariel" yra vienas iš paskutiniųjų rašytojos Jurgos Ivanauskaitės kūrinių, kuris buvo publikuotas jau po mirties. Šis spektaklis skirtas iškilios lietuvių prozininkės, eseistės, dramaturgės, dailininkės, Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatės Jurgos Ivanauskaitės atminimui. Tai pirmoji J. Ivanauskaitės pjesė, po rašytojos mirties pastatyta teatro scenoje.

Režisierė ir scenografė – Rita Urbonavičiūtė, dailininkės: Svetlana Mordas, Živilė Vasiliauskaitė, Gintarė Salemonaitė, kompozitorius – Giedrius Puskunigis, vaidina: Linas Barauskas, Laura Jakštytė, Markas Palubenka, Saulius Čėpla, Margarita Žiemelytė, Rasa Strauzaitė, Aurimas Blaževyčius, Anželika Jankauskienė ir Artūras Vasnecovas.

Bilietas į Užupio dramos teatro spektaklį SKAPENO KLASTOS Vilniuje (gruodžio 8 d.) 

Užupio dramos teatro spektakliai verti Jūsų dėmesio, tad naudokitės gera proga ir jau šiandien įsigykite bilietų už labai patrauklią Grupinis.lt kainą!


Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja kaip bilietas vienam asmeniui į pirkimo metu pasirinktą spektaklį: atvykus į spektaklį būtina pateikti atspausdintą kuponą arba unikalų jo kodą.
 • Įsigijus kuponą būtina išankstinė registracija telefonu +370 614 43997 arba el.paštu uzupisdramosteatras@gmail.com.
 • Pirkdami kuponą galėsite rinktis iš 5 spektaklių: MĖŠLUNGIS (lapkričio 24 d.), VIENARANKIS IŠ SPOKANO (lapkričio 10 d., gruodžio 1 d.), PAVOJINGI RYŠIAI (spalio 21 d., lapkričio 18 d.), SKAPENO KLASTOS (spalio 27 d., lapkričio 24 d., gruodžio 8 d.), BOMBA ARBA ARIEL (lapkričio 14 d.).
 • Spektakliai rodomi Teatro Saloje (S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius).
 • Neatvykus į renginį kuponas bus laikomas panaudotu.
 • Kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas atgal (nebent teatras keistų repertuarą).
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 12 08
 • Kuponas galioja iki 2016 12 08
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Kupono galiojimo data yra pakeista. Senoji kupono galiojimo data: 2016 10 21 - 2016 12 01
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 9.9 € 17 € kainuojantį bilietą į dramą PAVOJINGI RYŠIAI - spalio 21 d., 18.00 val.
 • 9.9 € 15 € kainuojantį bilietą į komediją SKAPENO KLASTOS - spalio 27 d., 19.00 val.
 • 9.9 € 15 € kainuojantį bilietą į juodojo humoro komediją VIENARANKIS IŠ SPOKANO - lapkričio 10 d., 19.00 val.
 • 9.9 € 15 € kainuojantį bilietą į spektaklį Jurgai Ivanauskaitei atminti BOMBA ARBA ARIEL - lapkričio 14 d., 19.00 val.
 • 9.9 € 17 € kainuojantį bilietą į dramą PAVOJINGI RYŠIAI - lapkričio 18 d., 18.00 val.
 • 9.9 € 15 € kainuojantį bilietą į komediją SKAPENO KLASTOS - lapkričio 24 d., 19.00 val.
 • 9.9 € 15 € kainuojantį bilietą į jausmingą spektaklį MĖŠLUNGIS - lapkričio 24 d., 19.00 val.
 • 9.9 € 15 € kainuojantį bilietą į juodojo humoro komediją VIENARANKIS IŠ SPOKANO - gruodžio 1 d., 19.00 val.
 • 9.9 € 15 € kainuojantį bilietą į komediją SKAPENO KLASTOS - gruodžio 8 d. 19.00 val.

Paslaugų teikimo arba prekių atsiėmimo vieta:

 • place S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius Teatro sala

Pardavėjas:
Išplėsti:

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.