Prenumeruokite naujienas
Atgal |

Pasiūlymo aprašymas

Anglų kalbos kursai – puiki dovana kiekvienam siekiančiam tobulėti! Tad šiandien siūlome OXFORD ENGLISH parengtus 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursus internetu anglų kalba už ypač gerą kainą. Taip pat galėsite pasirinkti ir 12, 36 ar net 60 mėn. trukmės kursus!

Išmokti populiariausią pasaulyje kalbą ar patobulinti dar mokykloje įgytus įgūdžius padės OXFORD ENGLISH siūloma novatoriška virtuali mokymosi programa, kurią profesoriai ir programų kūrėjai sukūrė pasitelkę specialią Oksfordo Natūralios imersijos techniką. ONIT – revoliucinis būdas, leidžiantis mokytis anglų kalbos be didelių pastangų ir greitai!

Modernūs ir kiekvienam prieinami anglų kalbos kursai sudaryti iš įvairių užduočių: pokalbių ir frazių, įdomių dialogų, specialių straipsnių, gramatikos ir testų. Pagrindinis kursų tikslas yra patobulinti Jūsų gebėjimą rašyti ir kalbėti anglų kalba. Tiesia, iš pradžių reikės atlikti anglų kalbos žinias patikrinantį testą, kuris padės pasirinkti tinkama mokymosi lygį.

Taigi, pasirinkę šiuos anglų kalbos kursus, Jūs įsitikinsite, kad išmokti anglų kalbą iš tikrųjų yra labai paprasta. Specialiai paruošta mokymosi platforma suteikia galimybę plėsti anglų kalbos žinias ir plėtoti konkrečius kalbinius įgūdžius. Be to, Jūs patys galėsite pasirinkti mokymosi tempą ir trukmę – nepatirsite jokio streso ir spaudimo!

Pirkdami šį kuponą galėsite pasirinkti pageidaujamos trukmės kursus:

 • 9 € už 299 € kainuojančius 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursus;
 • 19 € už 499 € kainuojančius 12 mėn. trukmės anglų kalbos kursus;
 • 39 € už 1299 € kainuojančius 36 mėn. trukmės anglų kalbos kursus;
 • 49 € už 1999 € kainuojančius 60 mėn. trukmės anglų kalbos kursus.

Siūlomi anglų kalbos kursai skirti užimtiems žmonėms, kuriems anglų kalbą reikia išmokti greitai ir mažomis laiko sąnaudomis. Novatorišką anglų kalbos mokymosi sistemą 6 lygiai – juos rasite internete, užsiregistravę oficialioje OXFORD ENGLISH svetainėje čia. Tai išties labai patogu!

Pamokų metu tobulinsite komunikacinius anglų kalbos gebėjimus (pokalbiai), praktikuosite klausymo supratimą (klausymo pratimai), atliksite interaktyvias užduotis, taip pat mokysitės praktinės anglų kalbos gramatikos ir kitų būtinų elementų, padėsiančių greitai perprasti ir suprasti kalbą. Nė nepastebėsite, kaip greitai pradėsite kalbėti angliškai!

Kai baigsite pasirinktos trukmės OXFORD ENGLISH parengtus anglų kalbos kursus, galėsite laikyti nemokamą žinių patikrinimo egzaminą. Sėkmingai išlaikius egzaminą bus įteiktas žinias įrodantis tarptautinis kursų baigimo sertifikatas, pripažintas geriausių tarptautinių korporacijų, tokių kaip: BP, „Volkswagen", „Samsung", „Toyota", „Phillips", „General Motors", LG, „Allianz", „Statoil", AXA, „Hewlett-Packard", „Fiat", „Tesco", IBM ir kt.

OXFORD ENGLISH parengti 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursai internetu anglų kalba (galėsite pasirinkti ir 12, 36 ar net 60 mėn. trukmės kursus)

P. S. Registracijos nuorodą rasite čia. DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtame laukelyje – „Provide coupon code" (anglų k.). Kodas turi būti įrašomas VIENTISAS, t. y. BE TARPŲ.

Be anglų kalbos šiandien – kaip be rankų, tad pats metas pasiryžti ir šią kalbą pagaliau išmokti! Juk yra Jūsų laiko neribojantis pažangus ir patogus metodas – mokytis be didelių pastangų ir greitai Jums padės OXFORD ENGLISH parengti kursai už stulbinančiai gerą Grupinis.lt kainą. Svarbiausia, naudingos pamokos bus prieinamos 24 valandas per parą!

Filmukas apie OXFORD ENGLISH parengtus kursus anglų kalba:


Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja OXFORD ENGLISH parengtiems 6, 12, 36 arba 60 mėn. trukmės anglų kalbos kursams internetu — tinkamiausią variantą už atitinkamą kainą pasirinkite pirkdami kuponą.
 • Į kursus būtina užsiregistruoti kupono galiojimo laikotarpiu internetinėje svetainėje http://www.oxford-english.org.uk/Coupon/MakeNewLogin.aspx.
 • DĖMESIO! Kupono kodas turi būti įrašomas registracijos formavimo metu tam skirtame laukelyje — „Provide coupon code" (anglų k.). Kodas turi būti įrašomas VIENTISAS, t. y. BE TARPŲ.
 • Visa mokymosi medžiaga pateikiama anglų kalba.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Paslaugų teikimo data iki 2017 01 30
 • Kuponas galioja iki 2017 01 30
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 9 € 299 € kainuojančius OXFORD ENGLISH parengtus 6 mėn. trukmės anglų kalbos kursus internetu anglų kalba
 • 19 € 499 € kainuojančius OXFORD ENGLISH parengtus 12 mėn. trukmės anglų kalbos kursus internetu anglų kalba
 • 39 € 1299 € kainuojančius OXFORD ENGLISH parengtus 36 mėn. trukmės anglų kalbos kursus internetu anglų kalba
 • 49 € 1999 € kainuojančius OXFORD ENGLISH parengtus 60 mėn. trukmės anglų kalbos kursus internetu anglų kalba
 • Registracijos į anglų kalbos kursus ANGLŲ kalba nuoroda — http://www.oxford-english.org.uk/Coupon/MakeNewLogin.aspx office@oxford-english.org.uk

Pardavėjas:
Išplėsti:

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.