Prenumeruokite naujienas
Atgal |

Pasiūlymo aprašymas

Ūkanoto rudens laisvalaikį praskaidrinkite nuotaiką pakeliančiomis pramogomis: Jūsų dėmesiui – 33 istorijos, papasakotos telefonu! Kviečiame į nuotaikingą komediją VIETŲ NĖRA Kaune ir Vilniuje už ypač gerą kainą. Bilietų skaičius ribotas!

Komanda „Laimingi žmonės" pristato savo projektą – komediją VIETŲ NĖRA, kurioje daugiau nei trisdešimt vaidmenų kuria aktorius Eimutis Kvoščiauskas. Spektaklyje vaizduojama viena klientų atsiginti negalinčio restorano Niujorke darbo diena. Vienas aktorius telefonu įkūnija daugybę skirtingų personažų, įskaitant staliukų rezervuotoją, vyriausiąjį virėją, metrdotelį bei visus skambinančius ir restorane vietą rezervuoti siekiančius įvairaus plauko klientus.

Režisierius Arvydas Lebeliūnas šią amerikiečių autorės parašytą pjesę vadina tikrų tikriausiu iššūkiu aktoriui ir tuo pačiu vadina šį darbą dovana režisieriui: „Didžiausia atgaiva ir dovana yra dirbti su aktoriumi, kuriam Dievulis ne tik nepagailėjo talento, bet dar pridėjo ryžto, darbštumo, užsispyrimo ir tikėjimo. Tai, ką Eimutis daro scenoje, yra aktorinis stebuklas."

Spektaklio herojus Semas – aktorius, gyvenantis neribotų galimybių mieste – Niujorke, vis laukiantis savo didžiosios aktorinės karjeros pradžios. Kad pragyventų, jis uždarbiauja 4 žvaigždučių restorane Manhatane – priima skambinančių klientų užsakymus, bandydamas nuspėti kiekvieno nuotaiką, apetitą, santykius su žmona, darbdaviu ar dar bala žino kuo.

Semas stengiasi išlikti ramus net kai situacijos tampa nevaldomos. Ir visai nesvarbu ar tai egocentrikas, tačiau velniškai talentingas virtuvės šefas „deda jį į šuns dienas", ar perdėtai jautri moteriškė pusę valandos įrodinėja, kad buvo užsisakiusi stalelį dar prieš keturis mėnesius, ar garsios manekenės Naomės Kempbel sekretorius, norintis pakeisti šviestuvo lemputę toje restorano vietoje, kur jo darbdavė užsirezervavo staliuką…

Visus šiuos klientus, kurie lyg susitarę skambina nesustodami ir reikalaudami dėmesio, Semas privalo suvaldyti ir dar padėkoti. Bendraudamas tik telefonu, vienas aktorius sukuria per trisdešimt skirtingų personažų, kurių dėka žiūrovui jautriai atskleidžiama pagrindinio personažo Semo – žmogučio skubančiame pasaulyje – svajonė ir ryžtas ją pasiekti.

Aktorius Eimutis Kvoščiauskas šiame spektaklyje demonstruoja neabejotiną meistriškumo viršūnę. Iš virš trisdešimties aktoriaus kuriamų personažų kol kas lyderiais galime vadinti Naomės Kempbel padėjėją Braisą, kantriąją ponią Fišbern, ekscentriškąjį virtuvės Šefą, o nusmailinto balselio ir ypač lėto būdo sekretorė Stefani jau tapo moteriškosios auditorijos favorite:

Spektaklio pradžioje kurį laiką sėdėjome įsitempę – vis atrodė, kad aktorius tuoj ką nors pamirš, sumaišys tekstą ar balso tembrus, bet pagavus žaidimo taisykles, užmiršau net savo kavą išgerti. O kai aktorius pradėjo vaidinti Stefani – prapliupom visos kvatoti. Dabar savo kompanijoje dažnai sulėtintai kartojam Stefani frazę „oi, kaip džiaugiuosi", – įspūdžiais po spektaklio dalinosi viena iš žiūrovių, vilnietė Ieva Germanavičiūtė. – Beje, kad Eimutis šalia aktorinio talento, dar ir puikiai dainuoja, galima buvo įsitikinti ne tik „Žvaigždžių duetuose", bet ir šiame spektaklyje", – teigia Ieva.

Aktorius – Eimutis Kvoščiauskas, pjesės autorė – Becky Mode, pjesę iš anglų kalbos vertė – Marius Burokas, režisierius – Arvydas Lebeliūnas, dailininkas – Danielius Sodeika, muzikinis apipavidalinimas – Arnas Mikalkėnas.

Nedvejokite ir jau šiandien – kol dar VIETŲ YRA – įsigykite bilietų į nuotaikingą spektaklį už labai patrauklią kainą!

 

Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja kaip bilietas vienam asmeniui į spektaklį VIETŲ NĖRA: atvykus būtina pateikti atspausdintą kuponą arba unikalų jo kodą.
 • Įsigijus kuponą, vietos bus parinktos atsitiktine tvarka. Pasibaigus akcijai (iki renginio pradžios likus ne mažiau kaip 1 dienai arba renginio dieną), informacija apie sėdimą vietą bus atsiųsta atskiru laišku į Jūsų el. paštą (tuo pačiu el. paštu registravusiems pirkėjams sėdimos vietos bus parinktos šalia). Savo vietas taip pat galėsite sužinoti atvykę į renginį.
 • KAUNE spektaklis bus rodomas gruodžio 4 d. (sekmadienį), 19.00 val., laisvalaikio namuose NAUTILUS Kaune.
 • VILNIUJE spektaklis bus rodomas gruodžio 7 d. (trečiadienį), 19.00 val., Vilniaus kameriniame teatre.
 • Durys atidaromos iki renginio likus 30 min.
 • Trukmė – 2 val.
 • Vaikai nemokamai neįleidžiami.
 • Neatvykus į renginį kuponas bus laikomas panaudotu.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Paslaugų teikimo data iki 2016 12 07
 • Kuponas galioja iki 2016 12 07
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 6.9 € 13 € kainuojantį bilietą į nuotaikingą žmogiškąją komediją VIETŲ NĖRA Kaune ( 2016-12-04 - 2016-12-04 )
 • 6.9 € 13 € kainuojantį bilietą į nuotaikingą žmogiškąją komediją VIETŲ NĖRA Vilniuje ( 2016-12-07 - 2016-12-07 )

Paslaugų teikimo arba prekių atsiėmimo vieta:

 • place Savanorių pr. 124, Kaunas, laisvalaikio namai NAUTILUS, gruodžio 4 d. (sekmadienis), 19.00 val.
 • place Konstitucijos pr. 23, Vilnius, Vilniaus Kamerinis Teatras, gruodžo 7 d. (trečiadienį), 19.00 val.

Pardavėjas:
Išplėsti:

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.