Krepšelis

close
Krepšelis tuščias

Kelionės ir viešbučiai

Paslaugos

Kaina

Šalis

Asmenų skaičius

Nakvynių skaičius

Sanatorijos

RŪŠIUOTI PAGAL:
Kelionės ir viešbučiai > Viešbučiai > Sanatorijos

Ak, tas saldus, tingus, sveikatinantis poilsis sanatorijoje... Apie tokį bent kartą per metus pasvajojame ir tokio tikrai nusipelnėme kiekvienas! Juk kas gali būti maloniau už gerą masažą, sūkurinę ar purvo vonią ir kitas SPA procedūras? O jei dar pasirūpinta ir kokybišku maitinimu... Pasaka, o ne atostogos!

Ne, ne apie Turkijos ar Egipto viešbučius ši pasaka – fantastišką poilsį galite atrasti visai šia pat, didžiausiuose Lietuvos kurortuose: Druskininkuose, Birštone ir Palangoje. Pasiūlysime geriausias sanatorijas su puikiai subalansuotu procedūrų, maitinimo ir pramogų paketu – išsirinkite patraukliausią variantą, rezervuokite atostogų dienas ir pirmyn į malonumų savaitgalį ar savaitę! Garantuojame, kad iš tokių atostogų grįšite tarsi naujai gimę.

Grupinis.lt Sanatorijų skiltyje rasite Jums atrinktas puikias Lietuvos sanatorijas, galėsite pasirinkti nakvynių, poilsiautojų skaičių – toje pačioje sanatorijoje dažniausiai siūlomi keli variantai. Taip pat rasite išsamius procedūrų, paslaugų aprašymus bei nurodytą maitinimo tipą. Viskas paprasta, tad nedvejokite ir pasilepinkite poilsiu, kurio tikrai nusipelnėte!

SANATORIJŲ ŽEMĖLAPIS: DRUSKININKAI, BIRŠTONAS, PALANGA

Nieko keisto, kad geriausių Lietuvos sanatorijų lokaciją lėmė pati gamta – jos įkurtos Nemuno pakrantėse, kur trykšta mineralinio vandens šaltiniai, pajūryje, kur oras prisotintas jodo. Druskininkai, Birštonas, Palanga – miestai, į kuriuos jau porą šimtų metų keliaujama ilsėtis, atgauti sveikatą, jėgas ir ramybę, tai miestai, vertinami dėl gamtinių ir gydomųjų išteklių. Ilgainiui čia buvo įkurtos geriausios Lietuvos sanatorijos, čia rasite didžiausią sveikatingumo centrų koncentraciją šalyje. Šiandien šie kurortai vilioja ne tik didele sanatorijų pasiūla, bet ir puikiai išvystyta, turistams ir poilsiautojams pritaikyta infrastruktūra, sutvarkytais parkais, nutiestais dviračių ir pėsčiųjų takais, muziejais, restoranais, gerais viešbučiais, vandens atrakcionų parkais, kasmet rengiamomis šventėmis ir festivaliais. Taigi, jei norite pailsėti, atgauti sveikatą ir ramybę, geresnę vietą už Lietuvos kurortus vargu ar rasite – vertinkime ir didžiuokimės tuo, ką turime geriausia!

KAIP IŠSIRINKTI POILSIO SANATORIJOJE DATĄ?

Jei nusprendėte laisvadienį, savaitgalį ar atostogas praleisti sanatorijoje, pirmiausia apgalvokite, ko iš šios viešnagės tikitės. Jei Jus domina tik sanatorijoje teikiamos sveikatinimo paslaugos, vandens procedūros, norite gerai pailsėti, tokiu atveju metų laikas nėra labai svarbus – į sanatoriją galite vykti nors ir žiemą, taip išvengsite poilsiautojų antplūdžio ir sutaupysite, nes ne sezono metu poilsis pigesnis. Jei be sanatorijos teikiamų paslaugų domina ir kurorto pramogos gamtoje, tada geriausia vykti vasaros atostogų metu. Atminkite, kad dažniausiai savaitgaliais poilsio sanatorijoje kainos kiek didesnės nei darbo dienomis, tad verta pasvarstyti apie laisvadienius darbo savaitę. Įsigijus kuponą, patartina nedelsti ir rezervuoti norimas dienas sanatorijoje arba dar geriau – pasiskambinti iš anksto prieš perkant kuponą ir pasiteirauti, ar pageidaujamomis datomis bus vietų. Atkreipkite dėmesį į pasiūlymo sąlygas – tam tikru laikotarpiu nurodytos kainos gali negalioti.

KO TIKĖTIS IŠ POILSIO SANATORIJOJE? 

Sanatorija – (lot. sano – gydau, sanatorius – gydantis) – tai stacionarinė gydymo įstaiga, kurioje gydoma daugiausia gamtinėmis priemonėmis. Tad vykstant į sanatoriją, pirmiausia to ir reikėtų tikėtis ¬ pagerinti sveikatą, savijautą, emocinę būklę. Tam tikslui sanatorijose atliekamos įvairios procedūros: masažai, kūno įvyniojimai, purvo, mineralinės, perlinės, angliarūgštės vonios, haloterapija, aromaterapija, mankštos. Režimas sanatorijoje kartais būna ganėtinai intensyvus – viena procedūra keičia kitą, tačiau pavargti patiriant tokį malonumą neįmanoma! Sanatorijose dažnai siūlomas ir maitinimas ar bent jau pusryčiai – kad Jums nereikėtų rūpintis maisto ruoša ir tikrai gerai pailsėtumėte. Be įvairių sveikatinamųjų procedūrų, sanatorijose galima rasti ir baseino bei pirčių kompleksą, kuriame galėsite pasilepinti laisvu laiku. Žodžiu, visas malonumų paketas – kad poilsis sanatorijoje būtų vertas kiekvieno išleisto cento!

SANATORIJA – SVORIUI IR CELIULITUI MAŽINTI? 

Tikriausiai dažnas klientas (ypač moterys) vykdamas į sanatoriją tikisi iš jos grįžti ne tik sveikesnis, pailsėjęs, bet ir gražesnis. Puikus siekis! Juk tik patenkinti savo kūnu galime jaustis visiškai laimingi. Taigi, kokių gražinamųjų procedūrų galima tikėtis sanatorijoje? Be įvairių masažų ir vonių, sanatorijos dažnai siūlo ir gydomojo purvo procedūras: kaukes, kūno aplikacijas, įvyniojimus. Tokios procedūros gerina odos būklę, mažina celiulitą. Kai kuriose sanatorijose rasite limfodrenažo aparatus. Procedūros metu didelio slėgio ritmiškos bangos suaktyvina limfotaką, todėl greičiau pasišalina organizme susikaupę skysčiai – tai viena efektyviausių priemonių celiulitui naikinti ir kūno svoriui mažinti. Formas padės padailinti ir mankštos bei plaukiojimas baseine, povandeninis kūno masažas. Jei turėsite laisvo laiko tarp procedūrų, išeikite pasivaikščioti po kurortą su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis ar pasivažinėti dviračiu – tokias paslaugas dažnai siūlo viešbučiai, kartais jos jau būna įtrauktos į pasiūlymo kainą. Taigi, galimybių išvykti iš sanatorijos gražesniems ir lieknesniems tikrai yra, tereikia Jūsų noro ir ryžto jomis pasinaudoti!

Rodyti daugiau
preloader
preloader