Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Laisvalaikis

Tau rasta akcijų: 0
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Marijampolė
(1)
Vilnius
(81)
Kaunas
(52)
Klaipėda
(35)
Šiauliai
(13)
Panevėžys
(6)
Druskininkai
(7)
Birštonas
(8)
Palanga (Šventoji)
(12)
Neringa
(1)
Trakai
(15)
Anykščiai
(7)
Viešbučiai kitose vietovėse
(3)
Asmenų skaičius

Pramogos – tai gyvenimo prieskoniai, be jų jis būtų prėskas ir pilkas. Vieniems laukiamiausia pramoga po darbo – tai gera knyga rankose, kitiems – įdomus filmas ar stalo žaidimas su vaikais... O kaip laisvalaikį leidžiate Jūs? Naujų įspūdžių niekada nebus per daug, tad paįvairinkite savo laisvalaikį smagiu nuotykių, apie kurį dar ilgai norėsite pasakoti draugams. Jei nebijote iššūkių, išbandykite skrydį oro balionu, šuolį parašiutu, nardymą, kaitavimą, pasivažinėjimą kartais, keturračiais ar net tanku. Su Grupinis.lt savo ekstremalią svajonę įgyvendinsite už žymiai mažesnę kainą! O gal ieškote originalių idėjų artėjančiam mergvakariui ar bernvakariui? Rinkitės vis labiau populiarėjančias pramogas draugų kompanijoms galvosūkių ar virtualiosios realybės kambariuose, komandinį dažasvydį ar tiesiog boulingą, biliardą. Mylinčius gamtą pakviesime į smagiausius Lietuvos pramogų parkus, pajodinėti žirgais ar išbandyti įvairias vandens sporto rūšis. Pramogaukite vieni, su antrąja puse, vaikais ar draugais – juk įspūdžiai, kuriais dalinamės su kitais, padvigubėja! 

AKTYVIOS PRAMOGOS – ORIGINALI DOVANOS IDĖJA

Artėjant artimo žmogaus gimtadieniui, neriamės iš kailio, kad surastumėme tą vienintelę ypatingą dovaną, kuri jį nustebintų ir pradžiugintų – juk nieko nėra maloniau už iš laimės spindinčias draugo akis. Tačiau kaip renkant dovaną neprašauti pro šalį? Tikriausiai gerai pažįstate žmogų, kurį ruošiatės sveikinti, tad turėtumėte apgalvoti jo pomėgius, charakterio savybes, prisiminti svajones (gal kartais yra Jums prasitaręs). Dovanos biudžetas – taip pat labai svarbu, todėl pirmiausia apsibrėžkite jį. Jei bičiulį sveikinate ne vienas, visada verta „mestis", nes viena gera dovana kur kas geriau už kelias „šiaip sau". Jei atrodo, kad draugas jau turi viską, ką galima padėti į spintą, tuomet verta pagalvoti apie nematerialią dovaną. Galbūt jį nudžiugintų bilietai į renginį, kuponas vakarienei restorane, o gal – nutrūktgalviška pramoga? Ekstramalus pasivažinėjimais kartais, bagiais, motociklu, keturračiu ar net šarvuočiu, dažasvydis, šaudymas pradžiugins kiekvieną adrenalino mėgėją. Jodinėjimas, slidinėjimas, apsilankymas pramogų parke tiks tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. O gal sukaktuvininkas svajoja šokti, lankyti jogą ar sportuoti sporto klube, tačiau niekaip neprisiruošia? Padovanokite jam klubo abonementą ir tai taps puikia paskata pagaliau pradėti! 

KOKIAS PRAMOGAS RINKTIS MERGVAKARIUI/BERNVAKARIUI?

Mergvakariai ir bernvakariai – neatsiejama artėjančių vestuvių dalis. Diena prieš vestuves buvo minima ir senovės lietuvių tradicijose – jaunamartė į naują gyvenimo etapą būdavo palydima ypatingais, sakraliais ritualais. Šiandien šią tradiciją jau seniai išstūmė vakarietiška mada jaunąją ir jaunąjį į šeiminį gyvenimą palydėti triukšmingai ir siautulingai. Todėl dabar draugų pareiga – surengti kuo šaunesnį vakarėlį, kurio jis nepamirš visą gyvenimą! Jei kaip tik ieškote originalios idėjos artėjančiam mergvakariui ar bernvakariui, išbandykite komandinį dažasvydžio žaidimą arba šiuo metu ypač populiarias pramogas galvosūkių kambariuose. Painios užduotys privers susitelkti visą draugų kompaniją, mąstyti ir veikti išvien, o tai dovanos daug gerų emocijų. Ištrūkę iš kambario, vakarėlį galėsite pratęsti bare ar klube. Jei ieškote ramesnės mergvakario/bernvakario alternatyvos, rinkitės jaukų pasiplaukiojimą jachta, katamaranu ar plaustu. Į laivą pasiimkite užkandžių, iš anksto pasiruoškite žaidimų bei užduočių jaunajai/jaunajam ir nepamirškite daug fotografuotis! 

VANDENS PRAMOGOS – POILSIUI IR ĮSPŪDŽIAMS

Vanduo – tai stichija, kuriai abejingų turbūt nerastumėme. Vieni mėgsta jį tiesiog stebėti, kiti – maudytis, o treti – išnaudoti savo galimybių riboms patikrinti. Kad ir kuriai kategorijai priklausytumėte, pasiūlysime Jums pramogą, po kurios liksite šlapi, bet laimingi! Jei mėgstate pasyvų poilsį, atsipalaiduoti ir pasilepinti, apsilankykite pirčių ir baseinų erdvėje – ją rasite kone kiekviename dižiausiame viešbutyje ar sanatorijoje. Dažnas viešbutis pasiūlys ir rankšluostį, pirties prijuostę bei vienkartines šlepetes – patogu ir higieniška! Jei žavi vandens telkiniai, rinkitės pasiplaukiojimą jachta, plaustu ar katamaranu – grožėsitės gamta ir smagiai praleisite laiką. Adrenalino mėgėjams rekomenduojame išbandyti ekstremalų čiuožimą vandenlente, pramogas vandens batutų parke ar net pažintinį nardymą – nors ir būsite šlapi, kraujas nuo įspūdžių tikrai užvirs!

JODINĖJIMAS ŽIRGAIS – PRAMOGA KIEKVIENAM

Nesvarbu, kiek Jums metų – sėstis pirmąkart ant balno niekada ne per vėlu, tai pramoga be amžiaus apribojimų. Nieko keisto, kad žirgais žavisi tiek vaikai, tiek suaugusieji – šis taurus gyvūnas užburia savo grakštumu, ramybe, jėga ir protingu žvilgsniu. O kartą apsilankę žirgyne čia grįžta vėl – su žirgu taip lengva susidraugauti! Vaikai myli žirgus, o žirgai – juos. Jodinėjimas puikiai tinka užklasinei veiklai, nes lavina judesių koordinaciją, pusiausvyrą, gerina laikyseną, ugdo pasitikėjimą savimi, savarankiškumą, atsakomybę. Suaugusiesiems jodinėjimas naudingas tuo, kad mažina raumenų skausmą ir įtampą, malšina stresą ir depresiją. Net jei niekada neteko sėdėti balne, nesibaiminkite – instruktorius Jus pamokys, kaip tai daryti, ir lydės viso užsiėmimo metu. Jodinėjimas žirgais gali tapti puikia dovana kiekvienam, mylinčiam gamtą, gyvūnus ir mėgstančiam aktyviai leisti laisvalaikį. 

Daugiau