Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Maistas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(3)
Kaunas
(5)
Klaipėda
(3)
Šiauliai
(1)
Trakai
(2)
Kaina
Miestas
Vilnius
(3)
Kaunas
(5)
Klaipėda
(3)
Šiauliai
(1)
Trakai
(2)

 
Tuomet pats laikas mesti tuos bomžpakius ir griebti seniai išsvajotus patiekalus! Grupinis.lt svetainėje rasi puikių sušių rinkinių, burgerių, picų ir kitų įvairiausių gurmaniškų patiekalų pasiūlymus su superinėmis nuolaidomis. Barake šįvakar patiekalų degustacija garantuota.

Kokį maistą rekomenduojame rinktis?

Pagaliau pripažinki, kad pieniškų dešrelių ir bomžpakių derinys jau seniai nusibodo. O dar mama su savo kotletais… Argi tai gyvenimas, sakysi. Bet nenusimink, visada yra išeitis. Tad ką valgysi šiandien išsirinki grupinis.lt Jeigu neapsisprendi, mes tau padėsim. Kadangi svetainėje rasi tikrai didelį įvairių patiekalų pasirinkimą, štai tau keletas patarimų.

Renkantis norimus patiekalus rekomenduojame atsižvelgti į tai ar valgysi vienas (-a), ar su savo chebra, kokia proga ruoši puotą ir koks maistas traukia labiausiai tiek tave, tiek planuojamos šventės dalyvius. Taigi. Jeigu ketini kilnoti barako stogą su didele kompanija - visuomet pasiteisina picų vakarėlis (Can can pica ir kiti grupinis.lt kuponai tam puikiai pasitarnaus). Užsakydamas kelias dideles picas galėsi būti ramus (-i), kad draugai liks sotūs ir laimingi, nesivargindamas (-a) papildomai ruošti mišrainių ar šildyti mamos tik tau su meile keptų kotletų. Jeigu tai merginų vakarėlis ir norisi jį praleisti ne taip buitiškai - sušių padėklas visuomet bus TAS pasirinkimas. Ir sotu, ir smagu valgyti bandant sugraibyti tą slidų žaltį su pagaliukais. 

Kai norisi romantikos.. Bet ne tos romantikos. 
Šaipomės mes čia, sakysi. Bet ekspromtu suorganizuota romantika su kebabu rankoje visada bus įsimintinesnė už tą, kuriai ruošeisi net keletą savaičių. Kuo tokia vakarienė gali būti geresnė už kitas? O gi tuo, kad pasiėmęs pora kebabų su antrąja puse galite juos suvalgyti ten, kur atsiveria gražiausi miesto vaizdai, įmerkę kojas į ežero ar upės vandenį, o gal stebėdami kaip tyliai krinta snaigės šiltai sėdėdami savo automobilyje, kuriame girdisi tik judviejų čepsėjimas kertant gardžiausią kebabą. Bet kokiu atveju, tokiomis akimirkomis šis patiekalas bus skaniausias.

Maistą verta dalintis
Smagioje kompanijoje maistą visuomet smagu ne tik valgyti, bet ir juo dalintis. Suneštinis - taip vadinasi toks vakarėlis su draugais, kai visi mėgsta skirtingus dalykus, o vienas visko gaminti tikrai nenori. Ir puiku! Todėl, kad tikri draugai visada leis nugvelbti bulvytę fri iš savo lėkštės ir mielai pasidalins skanaus burgerio kąsniu. Žinoma turi būti pasiruošęs(-usi), jog netikėtai tavo lėkštėje taipogi gali atsirasti trimis šakutėmis daugiau. Ir nieko tokio, su grupinis.lt deal’ais maisto užteks visiems. Tikrai nereikės išjungti šviesos ir kovoti dėl paskutinio gabaliuko lėkštėje, kas dažniausiai baigiasi šakute įbesta į kažkieno ranką.

Ką mūsų svetainėje ras gurmanai?
Jei kebabai ir kiti gardumynai tau per prastas maistas, vadinasi tu esi gurmanas. O gurmanams čia taip pat apstu įvairiausių degustacijų, vakarienių ir pusryčių bei pietų pasiūlymų. Priklausomai nuo to, kuriame mieste nori nusivesti savo mergikę į restoraną - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame didmiestyje, gali būti ramus, jog rasi skirtingų pasaulio šalių patiekalų, nuo itališkų ar prancūziškų iki indiškų, armėniškų, gruziniškų, azijietiškų ar amerikietiškų. Juk smagu kai gali baraką iškeisti į jaukų restoraną ar kavinę, ir šnekučiuotis hipsteriškomis temomis su artimiausiu žmogumi bei draugais ir pagaliau leisti pailsėti skrandžiui nuo pabodusių naminių patiekalų. Juk palepinti save maistu taip paprasta!

Kodėl verta rinktis Grupinį?
Todėl, kad verta! Bet jei rimtai, tai todėl, kad esame paruošę tau skanių maisto pasiūlymų, kurie tiks tau, tavo antrai pusei ir diiiidelei chebrai. Nuolaidos vakarienėms, patiekalų rinkiniams, degustacijoms - tikrai puiki proga išbandyti kuo daugiau įvairiausių patiekalų nesišvaistant pinigais į kairę ir į dešinę. Tad arba gyveni ir žiauriai skaniai valgai. Arba tiesiog valgai ir gyveni.
Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai