Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Gydomasis masažas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Masažo terapija yra gydymo būdas, kurio paklausa ir populiarumas nuolat auga. Nors kažkada tai buvo laikoma alternatyviu ar netradiciniu požiūriu į sveikatinimą, laimei dabar jis tampa vis labiau paplitusia ir priimtina sveikatos stiprinimo priemone, o kiekvienas masažo centras gali pasiūlyti skirtingą masažų pasirinkimą. Todėl turbūt nenustebsi, kad kuponai ir čekiai visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje ir kitur) vis dažniau papildo mūsų pirkėjų ir draugų pirkinių krepšelius. Ir kodėl gi ne, jei kaina su Grupinio akcija tokia gera, o naudos jaučiamos jau po pirmo gydomo masažo seanso! Gydomasis masažas – tai tokia terapijos forma, kuri apima praktinius metodus, kuriais siekiama pagerintii kraujotaką, sumažinti įtampą, nuraminti stresą, palengvinti nerimą, pagerinti miegą ir skatinti viso kūno atsipalaidavimą. Šie ir daug kitų daug kitų privalumų pajuntami, kai raumenys, sausgyslės, jungiamasis audinys ir kitos įsitempusios kūno dalys, kurios tiesiog reikalauja trupučio dėmesio, yra paliečiamos įgudusio masažisto rankų.

Taigi kodėl Tave gali sudominti viso kūno arba galvos, sprando ir pečių juostos masažas?

Tai nuostabiai atpalaiduoja

Kai kūnas yra įsitempęs ir patiria stresą, jis gamina didžiulį, Tau tikrai girdėto ir gerai žinomo streso hormono kortizolio kiekį, kuris gali prisidėti prie svorio augimo, nemigos, virškinimo problemų ir galvos skausmų. Įrodyta, kad masažo terapija mažina kortizolio kiekį organizme ir leidžia kūnui pereiti į poilsio režimą. Maža to, viso kūno arba pečių juostos masažas taip pat suteikia ilgalaikio atsipalaidavimo pojūtį, pagerina nuotaiką ir sumažina streso lygį.

Masažas ramina ir mažina stresą


Giliųjų raumenų masažas gali padėti ne tik sumažinti stresą, bet ir padidinti energijos lygį, sumažinti skausmą ir padėti Tau džiaugtis puikia savijauta tiek fiziniame, tiek emociniame lygmenyje. Taigi giliųjų audinių masažas, tai ne tik atpalaiduojanti bet ir darbo priemonė (turėk tai mintį kai derėsiesi dėl sveikatos draudimo!) nes be nerimo ir streso esi energingesnis ir darbštesnis!

Masažas gerina kraujotaką

Nereikia nuvertinti ilgalaikės masažo terapijos naudos! Pagerėjusi cirkuliacija atneša sniego gniūžtės efektą todėl, kad tinkama cirkuliacija pažeistiems, sukietėjusiems ir įsitempusiems raumenims atneša daugiau kraujo, būtino gijimui ir atsistatymui. Maža to, sportinis masažas, atliekamas pasitelkus stipresnį spaudimą rankomis taip pat koreguoja kraujo ir limfos apytaką, kai atpalaiduojamos ir stimuliuojamos reikiamos kūno vietos. Ši masažo technika (sportinis masažas) kai taikomas spaudimas, sukimas ir traukimas taip pat pašalina pieno rūgštį iš raumenų audinių, todėl jei kiek persistengei treniruodamasis, greičiau atsistatysi ir pasieksi geresnių (o ir mažiau skausmingų) rezultatų kitos treniruotės metu.

Jis gali padėti pagerinti laikyseną

Daugelis įvairaus amžiaus žmonių skundžiasi kaklo, pečių juostos ir visos nugaros skausmais. Nors skausmo priežastys gali būti įvairiuose, tačiau bene dažniausia skausmo priežastis yra  bloga laikysena. Nors skausmą sukelti gali ir pavyzdžiui antsvoris, pasikartojantys ar per staigūs ar netaisyklingi judesiai, o juos lydėti (arba net pranešti apie save anksčiau nei pajuntame nugarą) gali įsitempę klubų, sėdmenų, nugaros, kaklo ir kojų raumenys, lėtinis nugaros skausmas dažnai atsiranda pirmiausia dėl neteisingos laikysenos stovint ir (arba) sėdint.

Laimei pečių masažas gali padėti išsivaduoti nuo nemalonių pojūčių, o laikysenos gerinimas gali būti vienas labiausiai pastebimų ir paveikių masažo aspektų. Masažas leidžia visam kūnui, o taip pat ir dėl blogos laikysenos įsitempusiems ir skaudantiems raumenims, atsipalaiduoti. Savo ruožtu atpalaiduoti raumenys ir didesnę judėjimo amplitudę įgiję sąnariai patys padeda save fiksuoti į organišką ir neskausmingą poziciją.

Masažas padeda sustiprinti kūno imuninę sistemą

Jau supratai, kad reguliarūs masažo seansai teikia daug naudos žmogaus organizmui. Taip pat Tavęs nenustebins žinomas faktas, kad žmonės patyrę didelį stresą, yra didesniame ligų ir traumų pavojuje. Kai stresas dar veikia ranka rankon su miego sutrikimais ir netinkama mityba, toks derinukas iš pragaro pirmiausia nusitaiko į organizmo imuninę sistemą. Taip gana greit sumažėja organizmo gebėjimas natūraliai apsisaugoti nuo infekcijų, ligų sukėlėjų ir bakterijų. Bet kuo čia dėtas gydomasis masažas ir kuo jis padeda imuninei sistemai? Tyrimai parodė, kad reguliarūs masažo seansai ne tik padeda sumažinti stresą, bet ir gali padidinti imuninės sistemos, o tiksliau natūralių kūno „ląstelių žudikų" aktyvumo lygį. Panašiai, kaip ir reguliariai mankštinantis kūnas mobilizuojasi, o kai jo nesilpnina perteklinis kortizolio lygis (pameni ankstesnę naudą?), jis pajėgus apginti Tave nuo bakterijų ir virusų.

Taigi pats matai, kad su nors toks masažas su nuolaida tikrai kainuoja pigiau, visgi jis yra aukso vertės, taip kad čiupk kuponą jau dabar!

 


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai