Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Grožio paslaugos

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(45)
Kaunas
(41)
Klaipėda
(15)
Šiauliai
(23)
Panevėžys
(7)
Viešbučiai kitose vietovėse
(6)
Kaina
Miestas
Vilnius
(45)
Kaunas
(41)
Klaipėda
(15)
Šiauliai
(23)
Panevėžys
(7)
Viešbučiai kitose vietovėse
(6)

 
Akivaizdu gi, kad ne per balių, o tada kai laimingas (-a)! Tad pasidalinsim mažu receptu kaip gi pasiekti šią nurautai gerą būseną? Atsakymas labai paprastas - rūpinkis savimi! Ir… Viskas bus gerai. O jei rimtai, tai nieko čia blogo leisti sau pasilepinti masažu, mėgiama SPA procedūra, pasirūpinti veidu, plaukais, savo rankomis, burnos higiena ar atlikti sveikatos tyrimus. Kodėl verta į visas šias grožio ir sveikatos procedūras išleisti paskutinius pinigus? O todėl, kad rūpinimasis savimi suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, vidinės laimės pojūtį ir, be abejonės, begalę džiaugsmo! Ir dar - būsi fainesnis (-ė) ir kietesnis (-ė). Faktas.

Kūno ir sielos grožis - kokias procedūras rinktis?
Verta žinoti, jog kūnui ir sielai gražinti visuomet tinka masažai. Plati jų įvairovė prisideda ne tik prie gražių kūno formų palaikymo, gilaus atsipalaidavimo, bet ir ramybės bei pasitenkinimo, kurie juntami masažui pasibaigus. Gali tik pasirinkti, nori būti užglostytas ar stipriai išmaigytas nuo galvos iki kojų pirštų galiukų. Kada tokia procedūra reikalinga? Tada kai viskas užknisa, jautiesi pavargęs, kamuoja įtampa kūne, kai skauda sprandą, koją ar tiesiog dūšią. Nėra prasmės ilgai ieškoti priežasties, kodėl verta atsijungti nuo visko ir trumpam pasimiršti mokslus, darbą ar kitus rūpesčius. Profesionalaus specialisto dėka tokia procedūra padės suaktyvinti kraujotaką, atsipalaiduoti, sumažinti įtampą, pagerinti imuniteta bei sustiprinti raumenis. Ko daugiau gali norėt? Ką?

Be masažų puikiai veikia SPA ir veido procedūros. Jauti, kad tau 20, o jau sensti?? SPA procedūrų pasirinkimas be galo didelis - nuo įvairiausių įvyniojimų iki specialių vonių ar aromaterapinių masažų, kurie sukuria atpalaiduojančią atmosferą, prisotina odą naudingomis medžiagomis ir suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą. Tad apie senatvę galėsi pamiršti dar 10 metų. Tokią procedūra rinkis tada kai jauti nuovargį, kada oda panaši į vaiduoklio ar kūnas lyg ne savas. Pasirinkdamas (-a) norimą SPA programą neabejotinai gausi daugiau naudos ir karmos taškų! 

Veido procedūros puikiai tinka prevencijai nuo raukšlių (ypač kai tau dar tik 20), tačiau jeigu jomis dar nesiskundi - verta vien dėl veido odos regeneracijos, kraujotakos suaktyvinimo ir sveikesnės išvaizdos (neabejok, niekas net nepastebės, kad kiekvieną savaitgalį šoki iki ryto :) ). Tinkamai prižiūrima veido oda visuomet išlieka skaisti, jaunatviška ir, žinoma, sveika! 

Procedūros puikiai tinkančios pagražinti savo išorę
Tam, kad jaustumeisi dar kietesnis(-ė) ir gražesnis(-ė) nepamiršk rūpintis savo išore! O ką gali dėl to padaryti? Nepalikti likimo valiai plaukų, rankų ir kojų. Tvarkingi, prižiūrėti rankų bei kojų nagai, o taip pat pėdos - tikrai ne urvinį žmogų atitinkantys dalykai. Argi ne gerai kai gali drąsiai ištraukti rankas iš kišenių arba nebenešioti tos žieminės kepurės? Plaukų procedūros ne tik gražiems tavo plaukams, bet ir stiliukui! Kad šauniai atrodytum visuomet - tikrai verta karts nuo karto nuoširdžiai pasirūpinti savo plaukuosena. Grupinis.lt rasi pačių įvairiausių pasiūlymų, skirtų palepinti savo rankas, pėdas ir plaukus už belekokio gerumo kainą. Tad kam laukti vasaros, pasirūpink savimi jau šiandien!

Estetika - ne tik apie odą, bet ir apie tavo dantis.
Kai apie grožį jau žinai pakankamai labai svarbu rūpintis ir savo dantų bei burnos higiena. Švarūs ir sveiki dantys - gali tapti tavo vizitine kortele. Ir.. Galėsi pamiršti tą savo perkreiprą šypseną nuotraukose. Juk nieko nėra gražiau už nuoširdžią šypseną kai matosi net ir krūminiai dantys. Mūsų svetainėje rasi įvairių odontologijos paslaugų pasiūlymų, kurie padės palaikyti tiek švarius, tiek baltus ir sveikus dantis. Jei tu bičas, gali net neabejoti, kad visos mergos bus tavo! Nuostabi šypsena reiškia daugiau pasitikėjimo savimi bei noro dažniau ir plačiai šypsotis, kas traukia kaip magnetas!

Sveikata - svarbiausia.
Kas tas grožis kai sveikata ne pati geriausia. Savaime suprantama, jog gerai jaustis - yra pagrindinis dalykas kiekvienam iš mūsų. Tad, ko lauki? Nebūk grybas (-ė), griebk įvairius sveikatos tyrimų pasiūlymus ir būk tikras (-a), jog esi sveikas kaip ridikas. Kraujo tyrimai, maisto netoleravimo testai, profesionalus skydliaukės ištyrimas, įvairios gydytojų konsultacijos ir skiepai pas mus tikrai neskriaudžia piniginės!
Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai