Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-35%
Tik 24 val.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas dviem-ROMANTIŠKAS PASIMATYMAS

Klaipėda
60 minučių
2 asmenys
9 mėnesiai

79.00 €

122.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Prisilietimas masažo salonas Klaipėdoje įsikūręs viešbutyje Victoria. Išskirtinė aplinka bei interjeras, ypatingas dėmesys ir rūpestinga komanda jūsų laukia SPA centre Prisilietimas. Surinkta profesionalių masažuotojų komanda yra pasiruošusi suteikti paslaugas bet kuriuo Jums patogiu metu.


Įsigijus šį pasiūlymą, Jums priklausys – Atpalaiduojantis viso kūno masažas DVIEM-ROMANTIŠKAS PASIMATYMAS.

Atpalaiduojantis masažas tai yra gydomojo metodo praktika, kuri remiasi prisilietimo technika.  Ši metodika kilo iš senovės Egipto. Atpalaiduojantis masažas populiarus Kinijoje, Japonijoje, Indijoje ir kitose šalyse. Manyta, kas lytėjimas tai būtinas faktorius, norint atkurti balansą ir pripildyti energijos trūkumą.
Masažo terapija prasidėjo kaip sakralinė natūralaus gydymo sistema. Tai tradicinių holistinių gydymo metodų dalis.

Lengvas, atpalaiduojantis, švelnus masažas, šalina stresą bei įtampą, gerina kraujotaką limfoteką. Oda ir vidiniai organai geriau aprūpinami deguonimi. Būsite emociškai išvaduoti nuo dienos rūpesčių ir įtampos. Laikas masažo metu sustoja nugalėtas ramybės, puikios savijautos ir atsipalaidavimo. Pasinerkite į nepakartojamą malonumų jūrą.
Lengva, rami muzika bei plastiški masažo judesiai grąžins jums lengvumą bei gerą nuotaiką.
Apsilankykite pas mus ir pasirinkite atpalaiduojamą masažą jei patiriate nuolatinę įtampą, stresą, esant nerimui, jeigu sutrikusi miego funkcija, nėra nuotaikos, alina mieguistumas, po sunkios darbo savaitės .
Dėl kontraindikacijų, alergijų buvusių operacijų, traumų, esamų ligų informuoti ir konsultuotis su masažuotoja.

SVARBU! Perkant šį pasiūlymą yra galimybė papildomai įsigyti ir apsilankyti Victoria viešbučio baseino ir pirčių erdvėje už 20 eurų (90 min.) (1 asm). (Atvykus dėl šio pasiūlymo kreiptis į Victoria viešbučio administraciją).

Masažas vyksta atskiroje patalpoje.


 


 

Nefeikiniai Įvertinimai

0.0

0 įvertinimai (-ų)

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Pavasario kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai