Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-24%

Dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema Minijos odontologijos klinikoje

Klaipėda
60-90 minučių
1 asmuo
3 mėnesiai

189.00 €

249.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

MINIJOS ODONTOLOGIJOS KLINIKA – aukštos kokybės odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos klinika, kurioje dirba profesionalūs, kvalifikuoti ir patyrę specialistai, kurie savo kvalifikaciją bei žinias nuolatos gilina Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose praktinėse ir teorinėse mokslinėse konferencijose.


Įsigijus šį pasiūlymą Jums priklausys: dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema.


Dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema - tai ypač saugi, efektyvi ir greita procedūra. Jau po valandą trunkančios procedūros Jūsų dantys gali pašviesėti iki 8-ių atspalvių. 

Dantų balinimo procesas:

Šviesa aktyvuojamo balinančio gelio ZOOM sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas (6 proc.). Vandenilio peroksidui skylant, deguonis įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas, tačiau nepažeisdamas danties struktūros. Gelio pH yra neutralus, be to jo sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir  fluorido – tai medžiagos stiprinančios danties struktūrą.  


Minijos odontologijos klinikos specialistai pasirūpins, kad procedūra būtų atlikta kruopščiai, atsakingai ir apsaugant Jūsų danties emalį.

Nefeikiniai Įvertinimai

5.0

1 įvertinimai (-ų)
avatar
e******@gmail.com
2023-03-31

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai