Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Pasivažinėjimas ŠARVUOČIU, KARINIU VISUREIGIU ir SUNKVEŽIMIU

Vilniaus r.
45 minutės
1-2 asmenys
12 mėnesių

35.00 €

remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Tankodromas.lt. – tai vienintelis Baltijos šalyse privatus šarvuočių ir karinės technikos tankodromas! 

Pasijauskite lyg karo lauke! Tik tankodrome Tankodromas.lt. išskirtinė galimybė pasivažinėti originaliu kariniu autotransportu. Profesionalus instruktorius papasakos apie karinę techniką ir maloniai atsakys į visus Jūsų klausimus, maksimaliai smagiai ir ekstremaliai pavėžins įvairiomis karo mašinomis specialiai tam įrengtoje trasoje.

Į pasiūlymo kainą įskaičiuoti pasivažinėjimai šiomis transporto priemonėmis:

  • Anglijos kariuomenės kariniu šarvuočiu FV432;
  • Amerikos kariuomenės kariniu visureigiu Chevrolet M1008;
  • Švedijos kariuomenės kariniu sunkvežimiu Volvo TGB 20;
SVARBU:
  • būtina išankstinė registracija;
  • nuo balandžio mėn. 1 d. iki spalio mėn. 1 d. paslauga teikiama visomis savaitės dienomis; 
  • pavieniams asmenims pramoga teikiama visus metus tik šeštadieniais;
  • pramogauti galite ne tik tankodrome - pagal kliento pageidavimą yra galimybė atvežti karinius šarvuočius ir karinę techniką į bet kurią Lietuvos vietovę!

Nefeikiniai Įvertinimai

0.0

0 įvertinimai (-ų)

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Pavasario kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai