Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-4%

Akrobatinis arba aukštuminis skrydis parasparniu Klaipėdoje!

Klaipėdos r.
iki 10 minučiu
1 asmuo
6 mėnesiai

48.00 €

50.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Klaipėdos parasparnių sporto klubas „InClouds" – tai savanoriška sporto organizacija, vienijanti skraidyklių, parasparnių pilotus, šių sporto šakų entuziastus bei rėmėjus.

Aukštuminis skrydis dviviečiu parasparniu vykdomas 550 m ar dar didesniame aukštyje, tad tai yra pramoga, kurios jausmo kamera neužfiksuosite. Jeigu leis oro sąlygos skriedami prisiliesite prie debesų, kvėpuosite vėsiu aukštybių oru ir gebėsite būti tik čia ir dabar! Vienintelis būdas suprasti, apie ką eina kalba, – tai išbandyti šią ypatingą pramogą patiems.

Akrobatinis skrydis dviviečiu parasparniu bus įsimintinas ir kvapą gniaužiantis – lengvai sklęsdami pasijusite tarsi paukščiai ir grožėsitės pajūrio kraštovaizdžiu. Akrobatinių viražų metu pajausite iki 5G perkrovas ir nepakartojamą nesvarumo būseną. 

Skrydis parasparniu yra galimybė kiekvienam, kuriam nei ant žemės, nei vandenyje vietos nebepakanka, patyrinėti dar vieną – daugiausiai įspūdžių sukelsiančią – erdvę. Būkite ramūs – variklio garso nesigirdės, o patyręs parasparnio pilotas supažindins su parasparnio valdymo subtilybėmis, pasirūpins Jūsų saugumu bei tinkamomis instrukcijomis. Taigi, pajūrio gamtos kraštovaizdis bus vienintelis dalykas, į kurį galėsite koncentruotis, o panorėję daugiau iššūkių turėsite galimybę pavaldyti parasparnį patys. 1, 2, 3... Ir Jūs jau ore!

Skrydžio aukštis nuo 550 m ir daugiau...

Nefeikiniai Įvertinimai

0.0

0 įvertinimai (-ų)

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Golfas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Keturračiai ir bagiai Pasivažinėjimas tanku Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai