Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-26%

Efektyvus plaukelių šalinimas DIODO lazeriu

Vilnius
60 minučių
1 asmuo
6 mėnesiai

48.00 €

65.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Vienas moderniausių lazerių pasaulinėje rinkoje, turintis net tris skirtingas ilgio bangas,siekiančias net iki 1064 nm ilgį, kuri leidžia šalinti plaukus net įdegusiai odai! – SAPPHIRE SMARTEPI diodinis lazeris.

Dauguma aukščiausio lygio pasaulio klinikų renkasi diodų lazerį dėl saugumo ir efektyvumo. Mūsų estetikos centras taip pat pasirinko naujos kartos trijų bangų diodų lazerį. Diodo spindulys skverbiasi giliau nei aleksandrito, dėl to jis saugesnis. Diodinis lazeris puikiai tinka visų tipų plaukams.

Prieš procedūrą:
  • Dieną prieš terapiją reikia skutimosi peiliuko pagalba nusiskusti plaukelius nuo tų zonų, kuriose norima juos pašalinti. To nereikia daryti veido zonose, veido sritis, prieš terapiją, paruoš pats meistras.
  • Jokiu būdu kitomis priemonėmis parengti terapijos zonų negalima!
  • Po paskutinės lazerinės terapijos turi būti praėję ne mažiau kaip 28 dienos, bet ir ne daugiau kaip 33, o po plaukelių šalinimo cukraus pasta, vašku ar elektriniu epiliatoriumi – ne mažiau kaip dvi savaitės.
Po porcedūros:
  • Privalote žinoti, kad bent 10 dienų neturėjote rūgštinių procedūrų, kad nebuvo mechaninių odos pažeidimų, pjūvių, kad nešaliname plaukelių jei yra varikozė, arba toje vietoje itin daug apgamų, ar yra tatuiruotės. Nerekomenduojama lankytis nėštumo, žindymo metu, sergant onkologinėmis ligomis, epilepsija, bei diabetikams.
  • Po terapijų, kad išvengti pigmentinių dėmių atsiradimo, būtina saugotis tiesioginių saulės spindulių, negalima bent savaitę lankytis soliariume, visų tipų pirtyse. Privalu naudoti kremus su apsauga nuo saulės spindulių. Negalima darytis rūgštinių procedūrų ar naudoti priemones su rūgštimis ar kitomis aktyviomis medžiagomis.

Nefeikiniai Įvertinimai

0.0

0 įvertinimai (-ų)

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai