Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

AVANSAS - Sportuok laisvu grafiku

Kaunas
1 asmuo
12 mėnesių

50.00 €

remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

VIPUBLIC GYM sporto klubas kitoks nei esate įpratę, čia Jus visuomet pasitiks šiltai ir profesionaliai, patars ir paskatins. Siekiame, kad mūsų klubo lankytojai jaustųsi jaukiai ir atsipalaidavę. Norime suburti bendruomenę, kurią vienytų vienas svarbiausias tikslas – sportą paversti sveiku kasdieniu įpročiu ir taip pagerinti savo gyvenimo kokybę. 

Klube rasite aukščiausio meistriškumo, patyrusius trenerius, aukščiausios kokybės sporto klubo ir funkcinės zonos įrangą, "Sky” terasą ant stogo, pirčių zoną, bet tai tik pagalbinės priemonės Jūsų sporto įpročiui formuoti, juk sporto klubo pagrindas esate Jūs!


AVANSAS Siūlome labai lanksčias ir patogias narysčių sąlygas! Jeigu negalite sportuoti reguliariai ir norite pirkti kartines narystes, avanso paslauga kaip tik Jums! 

Kas tai? Išankstinis pinigų įmokėjimas už prekes ir paslaugas, kurias naudosite vėliau. 

Kaip tai veikia? Reikia įsinešti į savo sąskaita ne mažiau, kaip 50 €. Ši suma Jūsų sąskaitoje galios visus metus (12 mėn.) ir ją galite išleisti vienkartiniams apsilankymams arba prekėms, t.y. tol, kol baigiasi pinigai.

Jei pinigus išleisite apsilankymams: 

  • 6.30 – 16.00 val. ar savaitgaliais – iš sumos nuskaičiuojami 3 €/1 apsilankymas. 
  • 16.00 – 22 val. – nuskaičiuojami 5€/1 apsilankymas. 
  • Savaitgaliais apsilankymo kaina 3 €. 

Galite lankytis tiek treniruoklių salėje, tiek grupiniuose užsiėmimuose ar tiesiog atsipalaiduoti pirtyse.

Nefeikiniai Įvertinimai

0.0

0 įvertinimai (-ų)

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai