Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Žvejyba ir laimikio paruošimas kaimo turizmo sodyboje KARPYNĖ

Raseinių raj.
7 val.
1 asm.
6 mėn.

45.00 €

remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Poilsį gražios gamtos apsuptyje pačiame Lietuvos centre siūlo kaimo turizmo sodyba KARPYNĖ. Jei sukviesite čia draugus, kolegas ir pažįstamus iš visos Lietuvos, tikrai nenuskriausite nė vieno dėl kelionės trukmės, tad tai puiki vieta organizuoti šeimos šventes ar draugų sąskrydžius. KARPYNĖ visada laukia romantikos išsiilgusių porų, draugų ir ramybės ieškančių šeimų! 

Pirkdami galėsit rinktis:

  • 45 € už  žvejybą ir laimikio paruošimą kaimo turizmo sodyboje KARPYNĖ - VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS;

Į pasiūlymą įskaičiuota:

  • žvejyba pasirinktame tvenkinyje (žveją (-us) gali lydėti šeimos nariai arba draugai; galima pasiimti iki 7 kg laimikio);
  • žvejo žuvienės degustacija restorane KARPYNĖ (1-2 asm);
  • sugauto laimikio (1 vnt. iki 2 kg) su garnyru paruošimas restorane KARPYNĖ (trukmė apie 2 val.) arba išrūkymas lauko rūkykloje jei tą dieną rūkoma žuvis. (trukmė apie 5 val.)

Pastabos:

  • Žvejybos sezonas nuo balandžio 15 iki spalio 15d. Esant palankiomis oro sąlygomis, žvejybos sezonas pratęsiamas.
  • Žvejyba Didžiajame tvenkinyje nuo 6 iki 19 val., Mažuosiuose Blic ir Lydekų nuo 8 iki 19 val.
Kelialapis galioja iki  2023 05 01 VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS, išskyrus negalioja 2022 05.01-08 15. ( Kuponas negalioja vasara )

Nefeikiniai Įvertinimai

4.0

15 įvertinimai (-ų)
avatar
S**********@gmail.com
2023-04-29
avatar
2022-11-29
avatar
g***********@gmail.com
2019-08-17
avatar
i*********@mail.ru
2018-05-22
avatar
s**************@gmail.com
2018-04-30
Viskas puiku - malonus aptarnavimas, puikus vaizdas pro kambario langà, patogi ir minkšta lova, erdvi SPA zona, tvarkinga aplinka, gausūs ir skanūs pusryčiai. Rekomenduojame atitrūkimui nuo kasdienybės. Spa zonoje žmoniû nedaug - jautėmės kaip privačioje erdvėje. Patogu su kūdikiu. Degustacijos degustacija nepavadintume - tiesiog buvo atnešta žuvis ir gira, be jokio papasakojimo, kà "degustuojame", kaip gaminama gira, rūkoma žuvis - todėl tai pavadintume tiesiog "užkandis", o ne degustacija.
avatar
b*********@gmail.com
2018-02-26
avatar
c************@yahoo.com
2017-09-06
avatar
c**********@gmail.com
2017-07-31
avatar
r*******@gmail.com
2016-10-17
avatar
r********@gmail.com
2016-10-05
administratorės aptarnavimas kambarys super svetainės padavėja nepatenkinta gyvenimu ir labai daug musiukų
avatar
v**********@gmail.com
2016-08-10
avatar
u***************@gmail.com
2016-04-24
Pirmą kartą apsilankius rudenį su tokiu pačiu kuponu buvome labai patenkinti paslaugų kokybe ir maloniu aptarnavimu. Todėl net nedvejodami įsigijome kuponus ir šį kartą pavasarį. Tačiau šis apsilankymas labai nuvylė, nes visų pirma tai aptarnavimas buvo labai prasta, darbuotojai pikti, nepatenkinti ir žiūrėjo į mus kaip į vargšus. Toks vaizdas susidarė, kad atvažiavome už dyką, kaip gavę kokią paramą. Toliau boulinge 12 žmonių siūlė 2 takelius, nors vienam kuponui priklauso vienas takelis. Tai šiaip ne taip gavome tris. Batų ne visiems užteko, šalia mūsų žaidė 10 žmonių viename takelyje, o to takelio būklė labai prasta - nuolat užstrigdavo kėgliai. Aptarnaujančios merginos paklausėm ar galima atsinešti savo gėrimus, pasakė griežtai Ne. O paprašius meniu, pasakė, kad neturime o gėrimai tokie patys kaip ir visur kitur. Likome labai nustebinti taip gerai vertinamos "Karpynės" aptarnavimo lygiu. SPA - tik viena SPA dalis veikė, kita ne. Tai yra tik viena pirtis, viena dzakuzi su šaltu vandeniu. Žodžiu šį kartą viskas labai nuvylė ir pasijautėme apgauti, todėl daugiau tokiomis akcijomis ir pasiūlymais nesusigundysime.
avatar
j******************@gmail.com
2016-04-17
avatar
d***********@gmail.com
2016-03-14
avatar
j****************@gmail.com
2016-01-03

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai