Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-42%

Organizmo ištyrimas su GLOBAL DIAGNOSTICS ir konsultacija

Kaunas
90–120 minučių
1 asmuo
6 mėnesiai

105.00 €

180.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Jūsų grožiu ir sveikata rūpinasi BIOFIRST – pažangios medicinos ir grožio klinika, išsiskirianti naujausiomis gydymo technologijomis bei estetinės medicinos naujovėmis. Tarptautinę patirtį sukaupę klinikos grožio meistrai ir gydytojai, naudodamiesi naujausia aparatūra, apgaubs Jus išskirtiniu dėmesiu ir suteiks kokybiškas paslaugas. BIOFIRST – ateities medicina šiandien.

GLOBAL DIAGNOSTICS – tai unikali organizmo ištyrimo sistema, sukurta šveicarų kompanijos „Vitatec". Ji gali padėti nustatyti vos pastebimas negalavimų priežastis, prieš pasibeldžiant didelėms problemoms. Visai kaip ledkalnyje, kurio didžioji dalis panirusi gelmėn ir nematoma akiai, Jūsų organizme slypi informacija, kurią ne visada pavyksta pastebėti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tokia informacija gali būti labai vertinga, jei norite visapusiškai įvertinti savo fizinę būklę.

"Global Diagnostics" įrenginys veikia trejopai: ištiria organizmą, analizuoja daugybę gautų duomenų ir yra naudojamas atstatančiosios terapijos tikslais.


GLOBAL DIAGNOSTICS tyrimas gali padėti nustatyti: 

  • Alergiją sukeliančias medžiagas;
  • Organizme esančius parazitus, virusus, bakterijas;
  • Kokių vitaminų, mineralų, amino rūgščių trūksta organizmui;
  • Koks organizmo intoksikacinis laipsnis;
  • Ar gerai funkcionuoja kepenys, inkstai, limfa, virškinimo trakto gleivinė;
  • Nepalankius lėtinius/uždegiminius procesus, vedančius į chroniškas būkles.

Įsigijus šį pasiūlymą, Jums priklausys: organizmo ištyrimas, analizė ir terapija aparatu „Global Diagnostics" bei gydytojo konsultacija.

IŠTYRIMAS. Pacientui gulint, jam prie kojų (pėdose) yra priklijuojami davikliai, skenuojantys dažnių skirtumus tarp organų ir jų sistemų. Procedūra trunka apie 12 minučių. Per šias minutes sistema siunčia į organizmą nesuskaičiuojamą kiekį impulsų, išmatuoja reakcijas, analizuoja gautus duomenis ir pateikia duomenis gydytojui. Šis tyrimo metodas yra ne tik greitas, bet ir tarsi padaro kūnui nepavojingą momentinę jo biolauko nuotrauką bet kuriuo momentu. Todėl šią priemonę galima naudoti vėl ir vėl; taip fiksuojant biolauko pokyčius ir pageidaujamus poslinkius.

ANALIZĖ. Gydytojas suveda paciento amžių bei lytį į sistemą. Skenavimo metu, lyginami įvairūs idealūs parametrai su realiais paciento parametrais. Taip yra išryškinami fiziologiniai ir patologiniai organizmo (atskirų organų) dažniai. Į kūną siunčiami impulsai yra tarsi į didžiulį ežerą mėtomi mažyčiai akmenėliai, kurių sudarytas bangas galima įvairiai analizuoti.

TERAPIJA. Analizės metu paaiškėjus įvairiems sveikatos nukrypimams nuo normos, parenkama atitinkama terapija. Terapijos trukmė ir rūšis priklauso nuo nustatytos patologijos sudėtingumo. Atstatančiąsias „Vitafeld" ir „MitoPlus" terapijas parenka gydytojas.

Kokio specialaus pasiruošimo reikia prieš šį tyrimą? Ar jis gali sukelti šalutinių poveikių? 

Dieną prieš tyrimą reikia išgerti apie 2L vandens (netinka arbata, kava, gazuotas vanduo). Dvi paras iki tyrimo reikia vengti fizinio krūvio (sporto treniruotės, namų ūkio darbai ir pan.), atvykti pailsėjus. Prieš procedūrą nėra būtina nevalgyti, o jos metu nereikia nusirengti. Tik Jūsų kojų kulnai turi būti neuždengti ir reikia atsisegti varžančius rūbus.

Visą informaciją apie „Global Diagnostics" rasite čia.


Nefeikiniai Įvertinimai

4.8

19 įvertinimai (-ų)
avatar
2021-11-21
avatar
e*************@gmail.com
2021-07-01
avatar
m******@inbox.lt
2021-05-11
avatar
j**************@gmail.com
2020-02-05
avatar
i************@gmail.com
2019-09-21
avatar
i************@gmail.com
2019-09-21
avatar
s*********@gmail.com
2019-09-14
avatar
s*********@gmail.com
2019-09-14
avatar
s********@gmail.com
2019-01-21
avatar
t********@gmail.com
2018-12-11
avatar
g***************@gmail.com
2018-08-24
avatar
s********@hotmail.co.uk
2018-08-21
avatar
m*********@gmail.com
2018-06-21
Puikus aptarnavimas. Paslauga atlikta puikiai.
avatar
r**********@gmail.com
2018-05-15
5/5
avatar
l*******************@gmail.com
2018-03-19
avatar
v********@gmail.com
2018-02-25
avatar
s****************@gmail.com
2018-02-15
avatar
g********************@gmail.com
2018-01-21
avatar
m******************@gmail.com
2017-06-13

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Nardymas, nardymo kursai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Slidinėjimas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Wokai Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Viešbučiai užsienyje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Maisto netoleravimo tyrimas Organizmo tyrimai