Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Šokolado fondiu DVIEM AJ ŠOKOLADO restorane

Vilnius, Trakai
2 asm.

19.00 €

remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Saldesne Jūsų kasdienybe rūpinasi šokolado manufaktūra „AJ šokoladas"kompanija, kurioje įgudusiomis rankomis gaminamas šokoladas pagal geriausias belgiškas tradicijas. Daugelis saldainių receptų yra sukurti manufaktūros meistrų arba paties savininko – Algimanto Jablonsko. Gamybos cechas įsikūręs Trakuose, visai šalia garsiosios pilies, ir beveik kas rytą šviežias šokoladas iš čia vežamas į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ar Mažeikių parduotuves.

Visgi šokoladinės meistrai Jus lepina ne tik gardžiais saldumynais, bet kviečia ir į gardaus šokolado fondiu pasirinktame AJ ŠOKOLADAS restorane.

Didžiulis dubuo šokolado, vaisiai, riešutai, marcipanas ir imbieras – tai kiekvieno smaližiaus svajonė. Tad surenkite sau saldžią puotą, kurios metu:
  • mėgausitės burnoje tirpstančiu šokoladu;
  • į šiltą šokolado glėbį panardinsite įvairių šviežių vaisių gabalėlius, kuriais lepinsite savo gomurį;
  • mėgausitės artimo žmogaus draugija jaukioje aplinkoje.

Tad surenkite sau mažytę šventę, užsisakydami šokolado fondiu ir drauge su Jums brangiais žmonėmis panirdami į saldžią svajonę!  

 

Nefeikiniai Įvertinimai

4.0

14 įvertinimai (-ų)
avatar
a*****************@flf.vu.lt
2019-09-16
avatar
z************@vatzum.lt
2019-07-29
avatar
a***********@gmail.com
2019-07-01
avatar
a************@gmail.com
2019-05-27
Uz 5€ neverta, uz 3€ dar dar. Seip idomu bet galima isplesti labiau.
avatar
z******@gmail.com
2018-08-30
avatar
a******@yahoo.com
2017-06-04
avatar
S****************@gmail.com
2016-08-13
avatar
s***********@gmail.com
2016-03-24
avatar
i************@gmail.com
2016-03-12
Reikalavo atspauusdintu kuponu, nors jau seniai kaip galima roditi kupona is mobil.telefono arba pateikti tik kupono koda.
avatar
S*******************@yahoo.com
2016-03-12
avatar
v**********@gmail.com
2016-02-05
avatar
s************@gmail.com
2016-01-30
avatar
i**************@gmail.com
2016-01-29
Tikrai neturiu jokių pastabų Dominykui Veličkai-piukus savo dalyko žinovas,sugeba užkabinti,išsamiai ir įdomiai papasakoti apie vynus,bet kavinės darbotojai galėtų pasimokyti elementarių svetingumo taisyklių,nebūtina nurenkinėti indus kai dalis žmonių dar pasilieka prie stalo
avatar
a********@gmail.com
2016-01-22

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Pavasario kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai