Pramogos
Pramogos
Maistas
Maistas
Grožis
Grožis
Poilsis
Poilsis
Poilsis
Blitz
Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-18%

ŠEIMOS bilietas į EUROPOS PARKĄ

Joneikiškių k., Vilniaus r.
1 asmuo
12 mėnesių

14.00 €

17.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

Europos parko istorija prasidėjo prieš dvidešimtmetį, nuo skulptoriaus Gintaro Karoso (g. 1968) siekio ir užsispyrimo apleistame miške sukurti modernaus ir šiuolaikinio meno muziejų. Muziejaus tikslas – meno kalba įprasminti geografinį Europos žemyno centrą, 1989 metais nustatytą Prancūzijos Nacionalinio geografijos instituto. Muziejus kuriamas kaip vientisas gamtos ir meno kūrinių ansamblis. Išraiškingas parko reljefas, kalvelės ir lomos, nedideli tvenkiniai kartu su meno kūriniais sudaro nedalomą visumą. Žavi geltonai žydinčios pievos pavasarį ir taurūs spalvų sąskambiai rudens rūkuose. 


Europos parkas yra 20 minučių kelio nuo Vilniaus centro. Pavažiavę Žaliųjų ežerų keliu nuo Vilniaus į šiaurę, Europos parke pateksite į keisčiausių fantazijų pasaulį – šiuolaikinį meno muziejų po atviru dangumi.

Europos parkas yra britų dienraščio „The Independent" įtrauktas į įspūdingiausių pasaulio muziejų penkiasdešimtuką. Tarptautinio kelionių albumo „Destination Art" pripažintas unikaliausia mūsų šalies vieta, dėl kurios verta aplankyti Lietuvą. Net sunku patikėti, kokie dar daugelio iš mūsų neatrasti lobiai slypi visai šalia!

Įsigiję pasiūlymą, galėsite rinktis: 

  • šeimos bilietą į Europos centro muziejų EUROPOS PARKĄ 1+1 (suaugęs ir vaikas iki 18 m.);
  • šeimos bilietą į Europos centro muziejų EUROPOS PARKĄ 1+2 (suaugęs ir 2 vaikai iki 18 m.);
  • šeimos bilietą į Europos centro muziejų EUROPOS PARKĄ 2+1 (2 suaugę ir vaikas iki 18 m.);
  • šeimos bilietą į Europos centro muziejų EUROPOS PARKĄ 2+2 (2 suaugę ir 2 vaikai iki 18 m.).

Tikslesnius nurodymus, kaip atvykti į parką, rasite čia ir čia.

Nefeikiniai Įvertinimai

3.8

9 įvertinimai (-ų)
avatar
r*************@gmail.com
2018-10-16
avatar
a**************@gmail.com
2017-07-24
avatar
e******@inbox.lt
2016-08-30
avatar
s*******@gmail.com
2016-08-22
Pasiūlyme nebuvo įspėta apie mokamą parkingą 2 Eur ir už fotografavimo leidimą 1 Eur. Taip pat parkas apleistas, takai užžėlę, skulptūros apaugę, suoliukų nėra beveik, ir planelis parko labai nepatogiai ir klaidinančiai išdėstytas, nes negalima apeiti vienu kartu viską ir reikia grįžti atgal tuo pačiu taku.
avatar
r***************@gmail.com
2016-08-22
Pirkome paskutinę minutę įvertinę oro sąlygas ir likome labai ptenkinti operatyvumu. Taip pat patiko, kad nereikėjo nieko spausdinti, užteko sms gauto kodo. Super.
avatar
s********@gmail.com
2016-08-12
Kalbant būtent apie nusipirktą paslaugą - buvome nustebinti, kai atvažiavome į parką. Be nusipirktų iš anksto bilietų turėjome susimokėti už parkingą 2 Eur (nors nelabai įsivaizduoju ar lankytojai iš vis ten atvažiuoja autobusu) ir už fotografavimą 1,5 Eur. Tiesiog labai nustebino tokie mokesčiai. Muziejuose, kuriuose saugomi vertingi ir senoviniai eksponatai suprantama, kad blykstes gali turėti neigiamą poveikį, o čia neleidžia fotografuoti metalo ir betono luitu. Mažų mažiausiai keista.
avatar
s**************@gmail.com
2016-07-27
avatar
l****************@gmail.com
2016-07-27
avatar
v********************@gmail.com
2016-06-22

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Nardymas, nardymo kursai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Slidinėjimas Jodinėjimas Aktyvios pramogos Vilniuje Auto-moto pramogos Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Pramogos Vilniuje Pramogos vaikams Greitas maistas Wokai Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Pusryčiai Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje ATOSTOGŲ PARKAS Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Poilsis Kaune Poilsis dviems Poilsis šeimai Masažai Atpalaiduojantis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Gydomosios plaukų procedūros Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Maisto netoleravimo tyrimas Organizmo tyrimai