Krepšelis

close
Krepšelis tuščias
Atgal |

Pasiūlymo aprašymas

Vieta: Klaipėda
Trukmė: 1 val.
Dalyviai: 1 asm.
Kuponas galioja: 2 mėn.

Visų, norinčių daugiau sužinoti apie savo organizmą, laukia Lietuvoje mokslus baigusi ir Indijoje, Rusijoje bei Latvijoje stažavusis medikė Nijolė Lukošienė. Specialistė jau 10 metų užsiima netradicine medicina, gydymu su žolėmis ir kitais natūraliais produktais.

Su kuponu Jums priklausys sveikatos ir žmogaus biolauko ištyrimas biorezonansiniu principu – šis greitas ir patikimas tyrimas padės atsakyti į Jums rūpimus klausimus apie sveikatos būklę. 

Kas geriau pasirūpins už mus vienintelius mums suteiktu kūnu, jeigu ne mes patys. Dažnai net nejaučiame, kaip atsėlina liga ir jos simptomai blogina gyvenimo kokybę. Toliau varstomos medicinos įstaigų durys, ieškant sprendimo ligai įveikti. Tuomet susimąstome, kodėl susidūrėme su negalavimais ir ką darome ne taip. 

Didžiausias šio testo privalumas - galimybė nustatyti pažeidimus organuose ankstyvose stadijose, kai organizmas dar nėra pažeistas bei galimybė pasirinkti individualią profilaktinę sveikatos programą. 

Klinikiniai bandymai rodo aukštą biorezonansinės terapijos poveikio veiksmingumą.  Atliekant terapiją,  naudojami R.Folio, Šmito, Raifo dažniai. Tyrimo metu taip pat nuskaitomas žmogaus biolaukas (aura) ,tai energetinė struktūra, esanti tiek materialaus kūno dalyje, tiek išorėje. Mes negalime jos matyti, o prietaisas jį nufotografuoja. 

Pagal auros  įplyšimus galima vertinti organų pakitimus bioenergetiniame lygyje. Taip pat nuskaitomas čakros. Puiki galimybė gauti informaciją apie stuburo slankstelių pakitimus tiek fiziniame, tiek energetiniame lygmenyje. Biorezonansinis tyrimas parodo, kaip vibruoja kiekviena ląstelė, organai, visas organizmas. Tyrimas saugus, neinvazinis, neapsvitina, nėra jokių kontraindikacijų. 

Negalima atlikti asmenims, kuriems implantuoti kardiostimuliatoriai ir nėščiosioms moterimis.

DOVANA - saugus ir išsamus iridologinis tyrimas! 

Iridologija- tai žmogaus vidaus organų ir sistemų būklės įvertinimas pagal akies rainelės paviršiaus piešinio pokyčius: formą, spalvos ir pigmentinių dėmių pasikeitimai. Tyrimo tikslas - atrasti silpnas organų ir negalavimų grandis. Tai saugus metodas, neinvazinis, nenaudojant pagalbinių priemonių, kurios skleidžia kenksmingą spinduliuotę. Laiku aptikus negalavimus, galima sužinoti, kaip veikia organai ir kaip užkirsti ligai kelią.


Pasiūlymo sąlygos:

 • Neatvykus sutartu laiku ir apie tai nepranešus prieš 48 val., kuponas bus laikomas panaudotu.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: 1 val.
 • Kuponas galioja: 2 mėn.
 • Vieta: Klaipėda
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 35 € 60 € kainuojantį sveikatos ir žmogaus biolauko ištyrimą biorezonansiniu principu Klaipėdoje

Paslaugų teikimo vieta:

 • place Naujoji Uosto g. 14, Klaipėda, REGISTRACIJA VYKDOMA TIK ŠIUO TELEFONO NUMERIU – 868337065

Pardavėjas:
Išplėsti:

Nijolė Lukošienė
phone Telefonas: 8 5 2073000
email El. pašto adresas: pagalba@grupinis.lt
info Paslaugos teikėjo kontaktiniai duomenys bus matomi įsigijus paslaugą.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis I-V 8:00 - 18:30

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis I-V 8:00 - 18:30 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.