Pasiūlymo aprašymas

Kelionė į Tel Avivą puikiai tiks tiem, kas ieško trumpų ir turiningų atostogų ten, kur net žiemą šilta!

Kelionės data: 2019 m. kovo 5–9 d.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Kaunas – Tel Avivas – Kaunas;
 • rankinis bagažas*;
 • 4 naktų apgyvendinimas prie jūros, 3* viešbutyje „Armon Hayarkon" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Pervežimai:

Iš oro uosto viešuoju transportu patogu pasiekti miesto centrą. Galima bilietus įsigyti bilietų pardavimo automatuose jau atvykus. Taip pat juos galima įsigyti ir iš anksto. 

Apie Tel Avivą:

 • Tel Avivo krantus skalauja viduržiemio jūros bangos, klimatas šaltuoju metų laiku čia labai švelnus ir gana malonus. Net kai Lietuvą stingdo gūdi žiema termometro stulpeliai Tel Avive pakyla iki 17 laipsnių šilumos. Čia geras oras visus metus!
 • Jeigu planuojate lankytis Izraelyje – būtent Tel Avivas yra miestas geriausiai perteikiantis Izraelio dvasią. Mieste tokia gausa pasilinksminimo vietų ir barų, kad jis vadinamas „Miestu be pertraukos" ar „Miestu, kuris nemiega". Taip pat Tel Avivas tituluojamas pasaulio veganų/vegetarų sostine – gero veganiško maisto rasite beveik kiekviename restorane. Tikrai  verta paragauti tradicinio izraelietiško maisto, kuris yra gana pigus ir labai skanus: falafelių, humuso ar šavarmos užkandinių rasite ant kiekvieno kampo. 
 • Į po Antrojo pasaulinio karo įkurtą žydų valstybę po pasaulį išsibarstę Dovydo vaikai grįžo su valgių receptais, todėl dabar ant izraeliečių pietų stalo galima pamatyti įvairių etninių motyvų.
 • Sakoma, kad didriestainių (beigelių) kepimo technologija sukurta Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos žydų bendruomenių ir iš mūsų kraštų paplito po pasaulį. Šių kepinių mūsų protėviai galėjo be jokio vargo gauti kone kiekvieno miestelio krautuvėlėje arba paskanauti per Kaziuko mugę. Vietiniai mėgsta kepti įvairias bandeles, gaminti rytietiškus saldumynus.
 • Tel Avivas yra pakankamai saugus miestas. Gatvės yra saugios pasivaikščiojimams visu paros metu, o vagystės – retos. Viešojo transporto sistema Tel Avive labai gerai išvystyta. Daugiausia žmonės keliauja autobusais, nors taip pat yra galimybė rinktis tramvajų. Transportas senamiestyje yra draudžiamas. Na ir aišku, bet kada galite pasiimti taksi, tačiau tai pats brangiausias būdas, o kaina priklauso dar ir nuo to, kuriuo metu vyksite, nuo žmonių ir lagaminų skaičiaus. 
 • Autobusai nevažinėja per šabą, tačiau tuomet galima naudotis taksi arba maršrutiniais taksi (sherut). Šabas Izraelyje būna kiekvieną savaitgalį ir tai gali būti turistus stipriai erzinantis dalykas, nes tuo metu gyvenimas žydų žemėje labai sulėtėja. Ne visi žydai tokių taisyklių laikosi, tačiau geriausia penktadienį ir šeštadienį Izraelyje didelių planų neturėti. Šabas prasideda penktadienį ryte, patekėjus saulei, ir baigiasi šeštadienio vakarą temstant.
 • Kelionė į Tel Avivą lėktuvu trunka kiek mažiau nei 4 valandas. Laiko juosta sutampa su Lietuvos. Ben Gurion tarptautinis oro uostas nuo Tel Avivo nutolęs vos per 18 km, tad per 20-30 min pasieksite miesto centrą.

Ką verta pamatyti Tel Avive?

 • Tayelet, Tel Avivo promenada. Dažniausiai Tel Avivo promenada Tayelet pilna žmonių šurmulio ir vakarinių gatvės pasirodymų. Dauguma čia ateina pailsėti, pasivažinėti dviračiais, pabėgioti arba tiesiog ramiai pasivaikščioti, pasėdėti ant čia įrengtų suolelių.
 • Senasis Jaffa uostas. Pagal legendą, Jaffa buvo pavadinta garsiojo arkos statytojo Nojaus sūnaus garbei, kuris uostą pastatė po didžiojo potvynio. Pasak vietinių, jam yra daugiau nei 4 000 metų ir pirmieji uosto valdytojai buvo dar senovės egiptiečiai bei finikiečiai. Tik XX amžiaus septintame dešimtmetyje uostas vėl įgavo gyvybės ir tapo vienu labiausiai lankomu turistinių objektų Tel Avive. Šiuo metu uoste galite ne tik įkvėpti gaivaus jūros oro, bet ir pamatyti nuostabiausius menininkų darbus, archeologijos papuošalus, menininkų parduotuves bei senovines gatveles, kurios kelia romantiškus jausmus.
 • Šv. Petro bažnyčia yra vienas iš didžiausių pastatų esančių senajame Jaffa uoste. Bažnyčios interjeras stulbina savo didingumu – primenanti daugumą Europos katedrų, bažnyčia turi aukštas lubas, vitražinius langus ir prabangias marmuro sienas. Sakoma, kad Napoleonas kažkada yra buvęs šioje bažnyčioje. Mišios Šv. Petro bažnyčioje laikomos anglų, italų, ispanų, lenkų ir vokiečių kalbomis.
 • Hayarkon parkas. Ilgiausia upė Izraelyje – Hayarkon. Greta jos įkurtas ir nuostabaus grožio parkas. Parke yra garsieji Rokach ir Balvi bulvarai. Esantis visada šurmuliuojančiame Tel Avive, HaYarkon parkas yra vieta, kurioje poilsiauja turistai ir vietiniai. Daugybė žmonių čia bėgioja, vaikštinėja ir mėgaujasi gamta. Dažnai šiame parke rengiami koncertai. Jame jau yra koncertavusios tokios žvaigždės kaip M. Džeksonas, E. Džonas, T. Terner ir kitos.
 • Tel Avivo „Baltasis miestas" – miesto dalis, kurioje dominuoja balti bauhaus stiliaus pastatai. 2003 metais ši teritorija įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. 1920-ais ir 1930-ais metais daug žydų architektų, kurie mokėsi Europoje, persikėlė į Tel Avivą, norėdami atkurti kavinių kultūrą, gyvavusią Europos valstybėse, integruojant modernistinį architektūros stilių karšto klimato šalyje. Taip buvo sukurta nauja architektūros kalba, kuri yra turtinga ir įvairi, pasižyminti asimetrija, funkcionalumu bei paprastumu.
 • Tel Avivo turguose apsilankyti verta net jei ir neketinate nieko pirkti – tai tiesiog labai įdomi patirtis
 • Karmel turgus (Shuk HaCarmel)- didžiausia Tel Avivo prekyvietė, kurią verta aplankyti. Tai ilga ir siaura alėja, kurios prekystaliai nukrauti įvairiausiais maisto produktais. Kiekvienas apsilankęs Karmel turguje ras įvairiausių gardumynų už mažiausią kainą: nuo įvairios rūšies duonos ir kitų kepinių iki skanių alyvuogių, džiovintų vaisių, egzotinių prieskonių ir šviežių produktų. Turgus driekiasi tarp Karaliaus Jurgio ir Allenby gatvių.

Įdomūs faktai apie Tel Avivą:

 • Sushi miestas – Tel Avivo miestas yra 3 vietoje pasaulio reitinge, pagal sushi suvartojimą, po Tokijo ir New York‘o. Nesenai čia buvo atidarytas 100-tasis Sushi restoranas.
 • Gastronomijos miestas – pradedant nuo vietinių turgaviečių iki restoranų visame mieste. Dėl daugybės maisto vietų, miestas yra taip pat reitinguojamas 3 vietoje pagal didžiausią mėsos, daržozių ir vaisių suvartojimą. Restoranai ir kavinės paplitę per visą miestą, ir didžioji dauguma siūlo dievišką maistą ir dideles porcijas. Itin rekomenduojama paragauti tradicinių Izraelio patiekalų, tokių kaip Hummus‘as, Falafel, Shakshuka ir t.t.
 • Veganų miestas – „Daily Meal" sudarytame sąrašę, Tel Avivas užima 1 vietą iš 9, kaip geriausia kryptis Veganų keliautojams. Veganų kultūra išties papoliarėja ir 1 iš 20 vietinių gyventojų pripažįsta esąs veganas, kas sudaro 4-5 % miesto populiacijos.
 • Gėjų miestas – Tel Avivas yra draugiškiausias homoseksualams miestas pasaulyje. Čia LGBT bendruomenė turi daugiausiai teisių Azijoje ir visame pasaulyje. Birželio pradžioje čia vyksta vienas didžiausių paradų, trunkantis nuo savaitės iki dviejų.
 • Riedučių miestas – kiekvieną Antradienio naktį, mieste vyksta riedučių vakarėlis, kuomet susirenka daugiau nei 300 riedutininkų ir išvažiuoja į gatves pasivažinėti. Prasidėjęs kaip mažas draugų susibūrimas, renginys išaugo į kassavaitinį pasivažinėjimą ir pritraukia įvairaus amžiaus riedučių mėgėjus.
 • Vakarėlių miestas – Siauskite su tūkstantine minia šimtuose skirtingų barų ir naktinių klubų, kur net paplūdimio klubai gyvuoja dieną naktį. „Niekada nemiegančio miesto" etiketę turintis Tel Avivas, išties žino kaip švęsti. Geriausio metų klubo apdovanojimą gavęs „The Block" – garantuoja geriausią garsą ir muziką.
 • Tel Avivas – nuostabių desertų gamybos centras. Ypač verta jų paragauti Rothschildo bulvare esančioje kavinėje „Max Brenner".

Kilus klausimams dėl kelionės kreiptis tel.864030308.


Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja savarankiškai 5 d. kelionei į TEL AVIVĄ.
 • Kuponas galioja VIENAM asmeniui.
 • Kelionės data: 2019 m. kovo 5–9 d.
 • Kelionės datą pasirinksite pirkdami kuponą.
 • Įsigijus kuponą, BŪTINA iš karto užsiregistruoti numeriu 867047182, rima@kelioniulaikas.lt.
 • Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis Kaunas – Tel Avivas – Kaunas; rankinis bagažas*; 4 naktų apgyvendinimas prie jūros, 3* viešbutyje „Armon Hayarkon“ su pusryčiais.
 • * dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
 • Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
 • Pervežimai: Iš oro uosto viešuoju transportu patogu pasiekti miesto centrą. Galima bilietus įsigyti bilietų pardavimo automatuose jau atvykus. Taip pat juos galima įsigyti ir iš anksto.
 • Kelionių organizatorius – „Kelionių laikas“, pažymėjimas Nr. 005954. Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo nr. 2620609, laikotarpis nuo 2018 m. vasario 24 d. iki 2019 m. vasario 23 d.
 • Atsisakant kelionės Jums taikomas atšaukimo mokestis, pagal Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygas. Su organizatoriaus sutarties sąlygomis galite susipažinti: http://www.kelioniulaikas.lt/sutartis/
 • Jeigu perkate kelionės kuponą, sumokant tik pradinę įmoką (įnašą), ši sumokėta už kelionę pradinė įmoka (įnašas) yra lygi administraciniam mokesčiui, kuri bus įskaityta į bendrą kelionės kainą. Klientui atsisakius kelionės, pradinė įmoka (įnašas) negrąžinama.
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Paslaugų teikimo data iki 2019 03 09
 • Kuponas galioja iki 2019 03 09
 • Šis kuponas negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 323 € skrydį į TEL AVIVĄ ir 4 nakvynes 3* viešbutyje DVIVIEČIAME kambaryje ( 2019-03-05 - 2019-03-09 )
 • 528 € skrydį į TEL AVIVĄ ir 4 nakvynes 3* viešbutyje VIENVIEČIAME kambaryje ( 2019-03-05 - 2019-03-09 )
 • Skrydis iš Kauno oro uosto. Konsultacija apie kelionę tel. 864030308.

Pardavėjas:
Išplėsti:

KELIONIŲ LAIKAS UAB
phone Telefonas: 852751797
email El. pašto adresas: indre@kelioniulaikas.lt

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

lizingas

Mėnesinė įmoka: 36,17 €/mėn.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis I-V 8:00 - 20:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.