Krepšelis

close
Krepšelis tuščias
Atgal |

Pasiūlymo aprašymas

Vieta: Vilnius
Trukmė: 50 min.
Dalyviai: 1 asm.
Kuponas galioja: 2 mėn.

Reabilitacijos ir sveikatingumo centras SANUS padeda žmonėms atgauti ir išlaikyti gerą sveikatą bei savijautą. Centras vadovaujasi mokslu grįstomis praktikomis, holistiškai žvelgia į žmogų, dirba sveikos gyvensenos (mityba, judesys), reabilitacijos (masažas, fizinės būklės vertinimas) srityse. 

SVARBU! Kuponas galioja tik naujiems klientams, kurie dar nesinaudojo Geros savijautos centro SANUS paslaugomis.

SANUS centro vykdomų treniruočių ir mankštų tikslas - padidinti fizinį pajėgumą, atstatyti optimalią sveikatą bei pagerinti savijautą. 

Treniruočių ir mankštų metu apkraunamos visos raumenų grupės, įtraukiamos ir lavinamos visos fizinės ypatybės (jėga, lankstumas, pusiausvyra, ištvermė ir kt.). Treniruotės skirtos didelio, vidutinio ir žemo fizinio pasiruošimo žmonėms, taip pat tinkamos sėdimą ir fizinį darbą dirbantiems, norintiems sustiprinti giliuosius, nugaros, pilvo ir kitus raumenis, sportininkams bei žmonėms,  turintiems tam tikrų judamojo-atramos aparato problemų.

Į SANUS centrą žmonės kreipiasi turėdami įvairių tikslų: pagerinti savijautą, atstatyti normalią riebalinę-raumeninę masę, atsikratyti nugaros skausmų, padailinti – išryškinti kūno linijas, pagerinti rezultatus įvairiose sporto šakose ir kt. 


Treniruotės vyksta mažose grupėse, jas veda biomedicininį išsilavinimą turintys treneriai, nuolat gilinantys žinias įvairiuose mokymuose.Siekiant geriausio rezultato -naudojamasi mokslu grįstomis praktikomis.

1.Funkcinė treniruotė su diržais.

Treniruotė skirta vidutinio arba gero fizinio pasiruošimo žmonėms.

Tai besikeičiančio intensyvumo treniruotė, kurios metu daugiausia pratimų atliekama su funkciniais diržais. Kabančių diržų sistema, leidžia atlikti įvairius pratimus, pasinaudojant kūno sunkio jėga ir kūno svoriu. Kiekvienas atliekamas pratimas yra funkcionalus, stimuliuoja daugelį raumenų - dirba ne tik paviršiniai raumenys, tačiau nuolatos aktyvuojami gilieji nugaros, dubens, pilvo ir kaklo raumenys.

2. Treniruotė su FLEXI-BAR® lazdomis.

FLEXI-BAR® – tai speciali lazda, kuri nuo lengvo rankų judesio pradeda švytuoti. Nežymiai judinant rankas lazdos švytavimas tęsiasi ir judesio sukurtos vibracijos giliai kūne sukelia unikalų fizinį atsaką – giliųjų raumenų susitraukimus. Taigi aktyviai sukeldami FLEXI-BAR® lazdos švytavimą, mes pasyviai stipriname giliuosius kūno raumenis. Treniruotės intensyvumas priklauso nuo rankų, judinančių lazdą, stabilumo – kuo jos stabilesnės, tuo švytavimo amplitudė yra didesnė ir treniruotė intensyvesnė.

3. Mankšta – stipri nugara

Tai mankšta, skirta žmonėms, kurie dėl sėdimo darbo, raumenų įtampos ar per silpno raumenyno jaučia nugaros skausmus ir nori jais atsikratyti.

Mankštos metu atliekami įvairūs pratimai, akcentuojant taisyklingą laikyseną, liemens stabilizavimą, neutralią nugaros bei dubens padėtį. Stiprinami liemens (nugaros, pilvo preso bei šonų) raumenys. Dirbama lėtai ir saugiai, stengiamasi įsijausti į savo kūnąir suvokti judesį.

4. Raumenų stiprinimo mankšta

Mankštos tikslas – stiprinti sveikatą, išjudinti organizmą, stiprinti raumenis, didinti sąnarių lankstumą, mokytis taisyklingai kvėpuoti, taisyti laikysenos trūkumus.

Šio užsiėmimo metu taikomi žemo arba vidutinio intensyvumo pratimai kaklui, pečių juostai, liemeniui, viršutinėms ir apatinėms galūnėms. Daug dėmesio skiriama silpnesnėms raumenų grupėms. Nors labiausiai susitelkiama į liemens raumenų darbą, tačiau apkraunamos visos raumenų grupės.

5. Aktyvi dienos pradžia.

Ši mankšta skirta visiems, kurie nori pradėti dieną energingi ir nuotaikingi!

Tai rami, žemo intensyvumo mankšta, kurios metu atliekami įvairūs jėgos, lankstumo, rąžymosi, raumenų ištvermės ir giliojo kvėpavimo pratimai. Mankštos metu apšyla raumenynas, pagerėja kvėpavimo ir kraujotakos sistemų aktyvumas. Suaktyvėjusi medžiagų apykaita padeda greičiau įsitraukti į darbą, padaryti mažiau klaidų bei efektingiau išnaudoti dienos laiką.

6. Kūno balansas

Tai mankšta – treniruotė – žaidimas, kuri lavina ne tik pusiausvyrą ir koordinaciją, bet bendrą organizmo harmoniją (balansą). Šios mankštos metu mokomės pratimus atlikti koordinuotai, atliekame lėtus funkcinius pratimus, stiprinančius kelias raumenų grupes, daug dėmesio skiriame rotacijoms, dinaminiam raumenų tempimui.

7. Funkcinė treniruotė

Tai vidutinio ir didelio (besikeičiančio) intensyvumo treniruotė skirta pažengusiems sportuotojams. Treniruotės metu pratimai atliekami su įvairiais laisvaisiais svoriais (svareliai,sunkieji medicininiai kamuoliai ir kt.), kurie leidžia apkrauti daugiau raumenų grupių. Daromi pratimai lavina visas fizines ypatybes (jėgą, lankstumą ir kt.), neapsieinama ir be ištvermės pratimų, kurie pulso dažnį užkelia ganėtinai aukštai.

 Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja tik naujiems klientams, kurie dar nesinaudojo Geros savijautos centro SANUS paslaugomis.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: 50 min.
 • Kuponas galioja: 2 mėn.
 • Vieta: Vilnius
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 29 € 99 € kainuojantį mėnesio abonementą FUNKCINĖMS, FLEXI-BAR ir daugeliui kitų treniruočių ar mankštų

Paslaugų teikimo vieta:

 • place Pamėnkalnio g.1, Vilnius 8 683 83585, I, III 7.00–21.00, II, IV, V 8.00–21.00.

Pardavėjas:
Išplėsti:

Geros savijautos centras SANUS, UAB
phone Telefonas: 8 5 2073000
email El. pašto adresas: pagalba@grupinis.lt
info Paslaugos teikėjo kontaktiniai duomenys bus matomi įsigijus paslaugą.

Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis I-V 8:30 - 17:30

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis I-V 8:30 - 17:30 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.