Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-25%

Išbandyk bodyboarding Baltijos jūroje

Palanga
1 valanda
1 asmuo
12 mėnesių

15.00 €

20.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

„SEA PARADISE" irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei  vandens sporto mokyklų asociacijai  VDWS. Mūsų mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai. Tad kviečiame visus mylinčius gamtą, jūrą ir bangas išbandyti ir patirti tai ko iki šiol galbūt nedrįsote! 

Surfing'as - tai yra varžybos, bet ne tarp priešininkų. Tai konkurencija, tai kova su savimi ir bangomis. Pagaukite bangą atsigulę ir išlaikydami pusiausvyrą skroskite vandeniu. Tai banglenčių sporto atmaina, skirtingai nuo jų, bodyboard lentos yra mažesnės, stačiakampio formos, visi manevrai atliekami atsigulus ir su ląstais ant kojų. Tai atradimų kelionė, kurią galite pradėti su mūsų mokyklos instruktoriais.

Praleisk savo laisvalaikį kitaip - skrosk banga su bodyboard lenta!


Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

  • 1 val. trukmės bangų gaudymas jūroje;
  • hidrokostiumas;
  • bodyboard;
  • ląstai;
  • saugos lynas;
  • gelbėjimo liemenė;
  • instruktažas;

Svarbi informacija:

  • pramogoje gali dalyvauti mokantys plaukti asmenys nuo 7 iki 100 metų; 
  • nerekomenduojame turint epilepsiją, astmą ir širdies sutrikimus;
  • pramoga vykdoma Baltijos jūroje priklausomai nuo oro sąlygų.

 

Nefeikiniai Įvertinimai

0.0

0 įvertinimai (-ų)

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Golfas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Keturračiai ir bagiai Pasivažinėjimas tanku Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai