Pasiūlymo aprašymas

Vieta: Vilnius
Dalyviai: 1 asm.
Kuponas galioja: iki rugsėjo 21 d.

„Kardiolitos" klinikos - tai vienus geriausių gydytojų Lietuvoje subūręs klinikų tinklas, jungiantis 3 Lietuvos miestus - Vilnių, Kauną ir Šiaulius. Trijuose miestuose dirba daugiau kaip 400 gydytojų, kurie specializuojasi 45 medicinos srityse, teikia daugiau kaip 1500 paslaugų - nuo gydytojų specialistų konsultacijų iki operacijų.

UAB „Kardiolita" (Vilnius) - pirmoji gydymo įstaiga Baltijos šalyse, kuriai 2013 m. suteiktas tarptautinis akreditacijų organizacijos „Joint Commission International" sertifikatas, liudijantis, kad gydymo įstaigos struktūra, valdymas, įranga, personalas, infrastruktūra, aplinka ir visos teikiamos paslaugos atitinka tarptautinio standarto reikalavimus. 2017 m. įstaiga tapo pirmąja Lietuvoje, kuriai buvo suteikta aukščiausio standarto reakreditacija.

Kiekvienas žmogus ant kūno turi daugiau ar mažiau apgamų. Vienus turime nuo pat gimimo, kiti atsiranda bėgant metams. Vieni gali netgi puošti, tačiau kartais ima erzinti arba dar blogiau – keistis, sukeldami nerimo ir nepatogumų. 

Apgamai gali būti įgimti (nelinkę išnykti, esantys gimimo momentu ir atsiradę iki 1 metų amžiaus)  arba įgyti (jų daugėja iki 40 metų, vėliau ima mažėti - savaime išnyksta, būna iki 1 cm skersmens ir tolygiai pigmentuoti). Dažniausiai mes apgamus įgyjame nudegę saulėje, ir tai yra normalus organizmo atsakas bei ilgo buvimo saulėje pasekmė. Tačiau kiek per gyvenimą atsiras apgamų, priklauso ir nuo mūsų genetikos.

Epidermalinius apgamus, kurie yra iškilūs, galime šalinti lazeriu. Lazerinė procedūra yra labai greita, paprasta, moderni, daugiausiai trunkanti iki pusvalandžio. 

Po šios procedūros susiformuoja mažas šašelis, kuris greitai nukrenta - lieka rausva dėmelė, kuri gali išnykti po mėnesio ar pusmečio. Nurimus kraujagyslinei reakcijai lieka balta dėmė. Tiems, kas turi polinkį į randus, ši dėmelė gali būti ryškiau matoma, o kas tokio polinkio neturi - sugyja labai gražiai ir netgi visiškai nesimato, pvz.: jeigu apgamas šalinamas prie nosies esančioje vagelėje - nelieka jokių žymių. Lazeriu apgamus galima šalinti bet kurioje kūno vietoje. 

Galėsite rinktis iš dviejų pasirinkimų:

 • Dermatovenerologo konsultacija su apgamo arba seborėjinės keratozės šalinimu iki 0,5 cm Vilniuje;
 • Dermatovenerologo konsultacija su apgamo arba seborėjinės keratozės šalinimu daugiau nei 0,5 cm Vilniuje.

Pamirškite Jus ilgai varginusius apgamus ir pasinaudokite vienų geriausių gydytojų Lietuvoje pasiūlymu „Kardiolitos" klinikose.


Pasiūlymo sąlygos:

 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Kuponas galioja: iki rugsėjo 21 d.
 • Vieta: Vilnius
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 90 € kainuojančią dermatovenerologo konsultaciją su apgamo arba seborėjinės keratozės šalinimu iki 0,5 cm Kardiolitos klinikose Vilniuje
 • 99 € kainuojančią dermatovenerologo konsultaciją su apgamo arba seborėjinės keratozės šalinimu daugiau nei 0,5 cm Kardiolitos klinikose Vilniuje

Paslaugų teikimo vieta:

 • place Laisvės pr. 64A, LT-05263 Vilnius KARDIOLITOS KLINIKOS, +37052390500, info@kardiolita.lt

Pardavėjas:
Suskleisti:

UAB „Kardiolita“
description Įmonės kodas: 126118245, PVM mokėtojo kodas: LT261182417
place Laisvės pr. 64A, LT-05263, Vilnius
phone Telefonas: (8 5) 2390 501
email El. pašto adresas: info@kardiolita.lt

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

lizingas

Mėnesinė įmoka: 11,39 €/mėn.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.