Pasiūlymo aprašymas

Vieta: Vilnius
Trukmė: 5 x 50 min.
Dalyviai: 1 asm.
Kuponas galioja: 6 mėn.

Centro specialistės yra tikros, kad galima padėti kiekvienam, todėl labai atsakingai ir individualiai žiūrima į savo klientus. „Bendradarbiavimas yra tai, ko reikia siekti ir kas prasideda tada, kai nustojame konkuruoti." F.D.Rooseveltas. Centre paslaugas teikia kvalifikuotos specialistės: mediacijos paslaugos; vienkartinės ir ilgalaikės psichologines konsultacijos; asmeninės arba grupinės psichoterapijos paslaugos; nuolat visoje Lietuvoje vykdomi mokymai įvairiomis, aktualiomis temomis.

Depresija nėra vien tik liūdesio jausmas. Ši liga atima visą žmogaus gyvybinę energiją, susidomėjimą, sergantysis pradeda aplinką vertinti negatyviai, mažėja jo pasitenkinimas savimi, prarandami kūrybiniai gebėjimai. Apie sutrikimus gali signalizuoti ir kai kurie fiziniai simptomai – staigūs svorio pakitimai, suprastėjusi dėmesio koncentracija, nuolatinis nuovargis.

Moterims ir vyrams depresijos simptomai gali pasireikšti skirtingai. Nuo šios ligos kenčiančios moterys linkusios užsidaryti savyje, pasinerti į nuolatinius apmąstymus. Vyrai – priešingai – neretai labiau panyra į darbą, pradeda dažniau vartoti alkoholį. Be to, stipriosios lyties atstovai labai retai patys kreipiasi į specialistus. Dėl šios priežasties jie neretai pradeda vis giliau grimzti į neviltį.

Atpažinkite savo simptomus, rūpinkitės savimi ir leiskite specialistams Jums padėti!

Konsultacija - tai nuoširdus pokalbis. Jo metu išsiaiškinama ir įvertinama problema. Tikslas - išklausyti, išgirsti, suprasti, padėti susigaudyti, kas vyksta.  Tam, kad prasidėtų pokyčiai gyvenime, reikalingi veiksmai, tačiau kartais nežinote, nuo ko pradėti.   

Jeigu gyvenimas atrodo praradęs prasmę dėl užsisenėjusių problemų santykiuose, susidūrėte su abejingumu, krize, netektimi. Pasimetėte  ir nematote išeities iš dabartinės gyvenimo situacijos - specialistai Jums padės.  


Pasiūlymo sąlygos:

 • Trukmė: 5 konsultacijos po 50 min.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: 5 x 50 min.
 • Kuponas galioja: 6 mėn.
 • Vieta: Vilnius
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 49 € 75 € kainuojantį teisinės, psichologinės, psichoterapinės konsultacijos kursą asmenims, kuriuos vargina depresija, liūdesys Vilniuje

Paslaugų teikimo vieta:

 • place Lukšio g. 7, Vilnius 861546302, pirmadieniais-šeštadieniais nuo 7 val. iki 21.00 val., sekmadieniais nuo 9 val. iki 15.00 val.

Pardavėjas:
Išplėsti:

Mediacijos, psichoterapijos ir mokymų centras, VŠĮ
phone Telefonas: 8 5 2073000
email El. pašto adresas: pagalba@grupinis.lt
info Paslaugos teikėjo kontaktiniai duomenys bus matomi įsigijus paslaugą.

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis I-V 8:00 - 20:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.