Pasiūlymo aprašymas

8 dienų Gruzija... čia  į gražų kelionės paveikslą susipina viskas: senoji kultūra, šimtai akmeninių cerkvių, kerintys gamtovaizdžiai, vynas, tostai, prieskoniais kvepiantis spalvingas miesto turgus, gruziniškas „galbūt" laikas ir be galo nuoširdūs, svetingi žmonės. Kelionė į Gruziją – tai bandymas suprasti, visu savo kūnu pajusti, ką reiškia posakis „carpe diem" – gyvenk šiandien.

Kelionės datos: gegužės 13–20 d., gegužės 16–23 d., gegužės 20–27 d., gegužės 23–30 d., gegužės 27–birželio 3 d.

1 DIENA:

 • Skrydis Vilnius–Kutaisis.
 • Pervežimas į viešbutį. 
 • Apžvalginė ekskursija po miestą: centrinė aikštė, operos, dramos teatrai. Centrinėje aikštėje pamatysite garsųjį Colchis fontaną. Fontano kompozicija yra neįprasta, jį puošia 30 skirtingų fantastinių ir realistinių gyvūnų skulptūrų. Visos šios skulptūros - išdidintos  mažų figūrėlių, rastų Kolcho kasyklose (kai kurioms jų per 5000 metų), kopijos. 
 • Nakvynė viešbutyje.

Kutaisis – antrasis pagal dydį Gruzijos miestas, kuriam daugiau nei 3 tūkstančiai metų, įsikūręs pusiaukelėje tarp šalies sostinės Tbilisio ir Juodosios jūros kurortų. Tai miestas, galintis pasigirti turtinga istorija, trunkančia jau daugiau nei 3500 metų, ir ne kartą turėtu vienos ar kitos valstybės sostinės titulu. Kutaisio istorija įdomi ir kupina netikėtų detalių, leidžiančių patikėti, jog šis miestas yra vienas seniausių pasaulyje. Jau vien tai, jog būtent į šį miestą plaukė legendiniai argonautai, Jasono vedami ieškoti Aukso vilnos, apgaubia šį Gruzijos miestą paslapties šydu. Manoma, jog čia savo sostinę buvo įkūręs Kolchidės karalystės valdovas Aetas, o antikinėje Graikijoje šis kraštas buvo laikomas vieta, kur teka saulė, mat nedaug kas buvo nukakęs toliau į rytus.  

2 DIENA:

 • Pusryčiai. 
 • Vykstate į Tbilisį.  
 • Pažintis su Gruzijos sostine. Tbilisio įžymybė - ant Sololakio keteros virš miesto iškilusi Narikala („Neįveikiama") tvirtovė, pastatyta IV a. Senamiestyje įrengtas modernus keltuvas, jungiantis Rikhe parką su Narikala tvirtove.  Keliatės keltuvu  į Narikalą tvirtovę ir mėgaujatės panoraminiu miesto vaizdu. Nusileidę apžiūrėsite vieną iš naujausių lankytinų objektų – metalo ir stiklo konstrukcijos futuristinį Taikos tiltą. Tai vienas geriausių moderniausios architektūros pavyzdžių mieste. Šis pėsčiųjų tiltas jungia senamiestį su kitapus upės esančiu Rikhe parku. Pasigrožėję miesto panorama nuo pėsčiųjų tilto, apsilankysite viename seniausių Tbilisio rajonų Abanotubanio.  Apžiūrėsite senųjų požeminių sieros pirčių kompleksą, į kurį vanduo trykšta iš terminių šaltinių; Legvtahevi tarpeklį. Gruzija garsėja unikaliomis sveikatingumo paslaugomis - sieros pirtimis. Šių pirčių garą, pasižymintį labai specifišku sieros kvapu, kadaise liaupsino literatūros klasikai A. Puškinas, A. Diuma, A. Tolstojus. 
 • Esant galimybei, senamiestyje galite užsukti į Keramikos galeriją ir apžiūrėti atstatytus garsiuosius karavansarajus. Tai puošnūs, architektūriniu požiūriu labai įdomūs pirklių poilsiui skirti pastatai. 
 • Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA:

 • Pusryčiai. 
 • Vykstate link Mtskhetos – mažo senovinio miestelio, vadinamo „Antrąja Jeruzale". Tai šalies religinis centras, šventa vieta kiekvienam gruzinui. Mat čia dar IV a. krikščionybė buvo paskelbta Gruzijos valstybine religija. Mtskheta yra vienas iš seniausių Gruzijos miestų, o taip pat vienas seniausių nuolatos gyvenamų miestų pasaulyje. Kadaise (III a. pr.Kr. - V a.) čia buvo įsikūrusi Iberijos karalystės sostinė. Nuo dabartinės Gruzijos sostinės Tbilisio Mtskheta nutolusi apie 20 km. Į Mtskhetą keliauja piligrimai – juos traukia Svetitskhoveli katedra (antroji pagal dydį šalyje) ir Džvari vienuolynas – šios lankytinos vietos yra saugomos Unesco.
 • Lankote Svetitskhoveli katedrą, kuri įsikūrusi Aragvio ir Mtkvario upių santakoje. XI a. pr. architekto Arsukidze pastatytoje katedroje buvo karūnuojami ir laidojami Gruzijos karaliai; katedra garsėja ypatinga relikvija - joje saugoma Kristaus mantija. Pasak gruzinų legendos, gruzinas žydas Elioz iš Mtskhetos miestelio viešėjo Jeruzalėje, kai Jėzus buvo nukryžiuotas. Jis nupirko Jėzaus apdarą iš romėnų karių ir atvežė į Gruziją. Grįžus į Mtskhetą, jį pasitiko sesuo Sidonia, kuri palietė apdarą ir akimirksniu mirė. Niekas nedrįso paimti apdaro iš Sidonijos rankų, todėl ji buvo palaidota kartu su apdaru.  XIII a. pab. ir XIV a. pr. katedroje buvo pastatyta maža akmeninė koplyčia. Tai simbolinė Šventojo Kapo Koplyčios Jeruzalėje kopija. Priešais ją iškilęs monumentas – Sidonijos palaidojimo vieta.
 • Dar viena Mtskhetos miesto pažiba – Džvari vienuolynas. Tai ankstyvojo Viduramžių periodo šedevras, įsikūręs ant kalno, nuo kurio atsiveria pasakiškas vaizdas į miestą. Pasak legendų, šioje vietoje meldėsi krikščionybę į Gruziją atnešusi Šv. Nino, todėl į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas pastatas laikomas pirmuoju Gruzijos krikščionybės paminklu. Įdomu tai, jog VI a. pabaigą menantis vienuolynas pastatytas pagal specialią technologiją – viršuje įspraustas akmuo sutvirtina visą pastatą, tam, kad šis, bėgant metams, nesugriūtų.
 • Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA:

 • Pusryčiai. 
 • Aplankote Bodbe vienuolyną (Šv. Ninos vienuolynas). Pastatytas dar IX amžiuje, XVII amžiuje visiškai renovuotas, vienuolynas yra – piligrimų traukos centras, mat jo viduje yra saugomos Šv. Ninos, Gruzijos krikštytojos, relikvijos.
 • Šiuo metu Bodbe vienuolyne gyvena vienuolės. Vienuolyno kompleksas pastatytas ant kalvos, nuo kurios nusileidus galima užeiti į nedidelę koplytėlę su Šv. Ninos šaltiniu. Sakoma, jog įbridus į jį reikia tris kartus apsilieti vandeniu, kuris turi ne tik gydomųjų galių, tačiau ir padeda apsivalyti nuo nuodėmių.
 • Vykstate į  įsimylėjėlių miestą - Signachį . Išpuoselėtas turistinis miestelis - gražiausias miestas Kakheti regione - įsikūręs Gruzijos rytuose. Neoficialiai vadinamas Kachetijos regiono sostine, taip pat meilės miestu, kadangi čia santuokos rūmai dirba visą parą.
 • Karaliaus Erekle II valdymo laikais čia buvo pastatyta tvirtovė, kurios griuvėsiai išlikę iki šių dienų. Šiandien buvusią miesto galybę liudija dalis išlikusios sienos, supusios tuometinį miestą. Sienoje yra 23 gynybiniai bokštai, pavadinti šalia esančių kaimų vardais. Be minėtos tvirtovės - vienos iš žymiausių Gruzijoje - Signachis žavi lankytojus savo unikalia medine architektūra. Išvydus spalvingus namus, medinius balkonų raižinius, žydinčias gėles ir pribloškiantį Kaukazko kalnų kraštovaizdį, pasijunti tarsi pasakoje. 
 • Apsilankymas vietiniame turguje, kur galima įsigyti suvenyrų, paragauti įvairių skanėstų ar tiesiog stebėti gyvą, nuotaikingą atmosferą. 
 • Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA:

 • Pusryčiai. 
 • Vykstate į Batumį. Miestas dažnai vadinamas „Juodosios jūros perlu". Tai pagrindinis Gruzijos uostas bei didžiausias kurortas Juodosios jūros regione. Tai vieta, kurioje atvykėliai ir vietiniai kviečiami džiaugtis įvairiais kultūriniais renginiais, triukšmingu naktiniu gyvenimu ir Juodosios jūros bangomis. Miestas, apsodintas magnolijų medžiais, supamas arbatos ir citrusinių vaismedžių plantacijų, turistus vilioja švelniu subtropiniu klimatu, kalnais apsupta pakrante, erdviais paplūdimiais, pajūrio promenadomis. Seniausia Batumio atrakcija -  įvairiausiom skulptūrom išpuoštas Batumio bulvaras. Šiandien Batumi keičia savo veidą – čia kyla nauji šiuolaikinės architektūros pastatai ir dygsta ambicingos skulptūros. Mieste susilieja Gruzijos tradicijos, sovietinių laikų reliktai, Italijos architektūros elementai. Kurortas žavi jaukiu senamiesčiu, neaukštais vaivorykščių spalvų namukais, maisto krautuvėlėmis, šeimų restoranėliais, kavos ir arbatos kavinukėm ir sutvarkyta Juodosios jūros pakrante.
 • Nakvynė viešbutyje.

Pageidaujantiems siūlome aplankyti neįprasta augalų įvairove garsėjantį Batumio botanikos sodą. Tai didžiausias (108 ha) botanikos sodas Gruzijoje, įsikūręs ant Juodosios jūros kranto. Botanikos sodas kūrėsi palaipsniui. 1881 metais prancūzų sodininkas d’Alphonse sukūrė nedidelį egzotišką sodą - dabar tai Žemutinis parkas - nuo kurio prasideda sodo apžiūra. 1892 metais geografas P.Tatarinov šalia užveisė dar vieną sodą, kurį vadino "botanikos sodu" - dabar tai Viršutinis parkas. Pagrindinį botanikos sodą įkūrė rusų geografas A.Krasnovas. Projekto pagrindinė idėja - aklimatizuoti Adžarijos klimate įvairiausius augalus, vėliau juos masiškai išplatinti po Adžariją. A.Krasnovas vienas pirmųjų pradėjo auginti arbatą, sugalvojo panaudoti eukaliptus Kolchidos pelkių nusausinimui. Sovietiniais laikais valdžia suprato botanikos ekonominę naudą ir sodas tapo citrusinių augalų ir arbatos pramonės mokslinių tyrimų centru. Tai vienas turtingiausių  ir didžiausių botanikos sodų pasaulyje - nuo pietinio jo pakraščio iki šiaurinio daugiau kaip 2,5 km. Sodas padalintas į 20 sektorių, beveik prie kiekvieno yra stendas su žemėlapiu ir aprašymu. Prie kai kurių augalų taip pat yra lentelės su jų pavadinimais. Sodas erdvus, labai tinkantis ilgiems ramiems pasivaikščiojimams. 

6 DIENA:

 • Pusryčiai. 
 • Poilsis Batumi kurorte. 
 • Nakvynė viešbutyje.

Pageidaujantiems siūlome apsilankyti Batumio delfinariume. 1975 metais įkurtas Batumio delfinariumas buvo ne tik pirmas įkurtas delfinariumas Sovietų Sąjungoje, bet vienas iš didesnių delfinariumų pasaulyje. 2011 m. delfinariumas įsikūrė naujai pastatytame pastate. Pasirodyme dalyvauja 4 delfinų dresuotojai ir 8 delfinai, nuostabią programą sudaro apie 30 įvairių programų: šokiai su kamuoliais, šokiai per lankus, „lambados" šokis dviems delfinams susikibus, greičio ruožai ir daugelis kitų...  Prieš delfinų pasirodymą, įgarsinimas vyksta gruzinų, anglų bei rusų kalbomis. Vasaros metu organizuojami 3 delfinų pasirodymai per dieną: 14:00, 17:00 ir 20:00 val.

7 DIENA:

 • Pusryčiai. 
 • Laisvas laikas Batumyje
 • Vykstate į Kutaisį. Pakeliui aplankote vieną populiariausių turistinių objektų Gruzijoje - Prometėjaus urvą arba Kumistavi olą, garsią požeminėmis upėmis ir vaizdingais uolų dariniais. Tai bene spalvingiausias Gruzijos gamtos stebuklas ir viena iš gražiausių vietų po žeme, kokią daugeliui kada tekę matyti . Vieni didžiausių Europoje Prometėjo urvai buvo atrasti 1984 m. Bendras šioje vietovėje po žeme esančių uolų ilgis sudaro 15 km. Anot legendos, šiuose kalnuose buvo nubaustas ir grandinėmis prikaustytas mitologinis Prometėjas. Lankytojams pritaikyta maždaug 1000 m požeminių koridorių, o dalis trasos įveikiama plaukiant valtimi požemine upe. Požeminiame urve yra daugiau nei 16 salių.  Viename turtingiausių urvų apstu įvairiomis spalvomis apšviestų stalaktitų, stalagmitų, unikalių formų mineralinių uolienų, krioklių, tyvuliuoja požeminiai  ežerai, teka požeminės upės. 
 • Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA:

 • Pusryčiai. 
 • Laisvas laikas Kutaisio kurorte
 • Pervežimas į oro uostą. 
 • Skrydis Kutaisis–Vilnius.

Į šios kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydžių bilietai Vilnius – Kutaisi – Vilnius; 
 • rankinis bagažas iki 10kg (matmenys 55 x 40 x 23cm);   
 • pervežimai pagal programą;
 • pasitikimas oro uoste;
 • 7 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose dviviečiame, triviečiame kambaryje (priklausomai keliese vykstate);
 • ekskursijos pagal programą su gidu rusų/anglų kalbomis;
 • kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu;
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus;
 • 0,5 l vandens butelis kiekvieną dieną.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • registruotas bagažas (iki 20kg ) kaina apie 60 EUR;
 • pirmenybinis įlaipinimas (priority boarding) į lėktuvą (skrydžiams pirmyn ir atgal) 10 EUR;
 • vietos lėktuve priskyrimas iš anksto (skrydžiams pirmyn ir atgal)  nuo 10 EUR.

Pageidaujantiems siūloma:

 • gruziniško vyno degustacija (apie 10 EUR);
 • pietūs (apie 10 EUR);
 • vakarienė (apie 15 EUR);
 • gruziniška nacionalinė vakarienė su folkloru (apie 30 EUR);
 • maisto ruošimo pamoka ir pietūs (apie 20 EUR);
 • apsilankymas Batumio delfinariume (apie 10 EUR);
 • apsilankymas Batumio botanikos sode (apie 3 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos;
 • arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

 • Visi švykimai garantuoti.
 • Minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis.
 • Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
 • DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.
 • Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį arba trivietį kambarį (vykstant 2 -3 asmenims). Esant kitokiems pageidavimams prašome kreiptis į kelionės organizatorių.

P. S. Įsigijus kuponą privaloma registracija kelionei užpildant šią registracijos anketą, kurią rasite čia.


Pasiūlymo sąlygos:

 • Kelialapis galioja 8 d. kelionei ŽYDINTI GRUZIJA.
 • Kelionės datos: gegužės 13–20 d., gegužės 16–23 d., gegužės 20–27 d., gegužės 23–30 d., gegužės 27–birželio 3 d.
 • Kelialapis galioja vienam asmeniui.
 • Galimybė mokėti dalimis: pradinis įnašas tik 160 €. Likusią dalį reikės sumokėti kelionės organizatoriui.
 • P. S. Įsigijus kuponą privaloma registracija kelionei užpildant šią registracijos anketą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTdcVRfCw0szsrxr9nV4Kw0aOZcIFgcCwtqaHXGdvwQmWJhA/viewform
 • Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydžių bilietai Vilnius – Kutaisi – Vilnius; rankinis bagažas iki 10kg (matmenys 55 x 40 x 23cm); pervežimai pagal programą; pasitikimas oro uoste; 7 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose dviviečiame, triviečiame kambaryje (priklausomai keliese vykstate); ekskursijos pagal programą su gidu rusų/anglų kalbomis; kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu; įėjimo bilietai į mokamus objektus; 0,5 l vandens butelis kiekvieną dieną.
 • Į kelionės kainą neįskaičiuota: registruotas bagažas (iki 20kg ) kaina apie 60 EUR; pirmenybinis įlaipinimas (priority boarding) į lėktuvą (skrydžiams pirmyn ir atgal) 10 EUR; vietos lėktuve priskyrimas iš anksto (skrydžiams pirmyn ir atgal) nuo 10 EUR.
 • Pageidaujantiems siūloma: gruziniško vyno degustacija (apie 10 EUR); pietūs (apie 10 EUR); vakarienė (apie 15 EUR); gruziniška nacionalinė vakarienė su folkloru (apie 30 EUR); maisto ruošimo pamoka ir pietūs (apie 20 EUR); apsilankymas Batumio delfinariume (apie 10 EUR); apsilankymas Batumio botanikos sode (apie 3 EUR); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos; arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Visi švykimai garantuoti.
 • Minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis.
 • Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
 • DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.
 • Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį arba trivietį kambarį (vykstant 2 -3 asmenims). Esant kitokiems pageidavimams prašome kreiptis į kelionės organizatorių.
 • Kelionės sutartis ir detali išvykimo informacija bus atsiųsta el. paštu iki kelionės likus 2–4 d.
 • Kelionės organizatorius – UAB „Excursus“ (Jablonskio 3, Kaunas, www.excursus.lt). Licencija Nr. 14299. Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo laidavimo draudimas, KOFG001280 iki 2019 04 16, AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje.
 • Su kelionių organizatoriaus turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygomis galite susipažinti ČIA: http://server2.beta.lt/temp/KELIONES_SUTARTIS_pavyzdys.pdf
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Paslaugų teikimo data iki 2018 06 03
 • Kuponas galioja iki 2018 06 03
 • Šis užsakymas nekeičiamas ir pinigai už įsigytą paslaugą negrąžinami.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Šis kuponas nekeičiamas ir negrąžinamas.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Išplėsti:

 • Skrydis iš Vilniaus oro uosto.

Pardavėjas:
Suskleisti:

EXCURSUS UAB
description Įmonės kodas: 134811498, PVM mokėtojo kodas: LT348114917
place J. Jablonskio g. 3, Kaunas
phone Telefonas: 865280430
email El. pašto adresas: ruta@excursus.lt

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

lizingas

Mėnesinė įmoka: 72,92 €/mėn.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.