• Skambinkite telefonu (VISĄ PARĄ)
 • +370 5 207 3000
 • IEŠKOTI
Liekninamasis - stangrinamasis kūno įvyniojimas su BENEXERE kosmetika salone DAILI FORMA Marijampolėje Liekninamasis - stangrinamasis kūno įvyniojimas su BENEXERE kosmetika salone DAILI FORMA Marijampolėje

Liekninamasis - stangrinamasis kūno įvyniojimas su BENEXERE kosmetika salone DAILI FORMA Marijampolėje

Norite didžiuotis lieknesnėmis ir stangresnėmis kūno linijomis? Tegul Jūsų grožis tampa dar ryškesnis – Jūsų laukia kūno įvyniojimas su BENEXERE kosmetika salone DAILI FORMA.
Vieta: Marijampolė
Trukmė: ~90 min.
Dalyviai: 1
Galiojimas: 12 mėn.
PERŽIŪRĖTI DOVANOS KUPONĄ
28.67 €
35.91 €
PIRKTI
Kosmetinės priežiūros studijoje „Daili Forma" yra  teikiamos įvairios veido ir kūno priežiūros procedūros. Čia dirba kvalifikuoti specialistai, kurie domisi naujausiomis grožio industrijos technologijomis, procedūromis, metodikomis, nuolat stažuojasi užsienyje bei Lietuvoje. Studijoje naudojamos inovatyviausios technologijos, profesionali veido ir kūno priežiūros kosmetika „Guinot", „Benexere", „Anna Lotan", „Dikson", „Styx".

Vienu metu Jums bus atliekamos dvi Jūsų kūno grožį puoselėjančios liekninamosios ir stangrinamosios procedūros, kurių trukmė – 90 min. Procedūros metu Jūs būsite ištepti kaitinamosiomis/ vėsinamosiomis italų firmos „Benexere" priemonėmis ir įvynioti į specialią plėvelę. Ant rankų, kojų ir juosmens uždedami presoterapijos aparato aplikatoriai, visą procedūros laiką kūnas stimuliuojamas vibruojančiomis slėgio bangomis, suaktyvinančiomis bendrą limfos apytaką, kosmetinių priemonių įsiskverbimą.

Plačiau apie liekninamąsias – stangrinamąsias procedūras:
 • Anticeliulitinis viso kūno įvyniojimas – tai ypač efektyvi procedūra, kai šiluminiu principu 0,5-1 cm yra sumažinamos kūno apimtys jau po vienos procedūros. Priemonių, kurios naudojamos įvyniojimui, efektyvumas priklauso nuo subalansuoto didelės koncentracijos angliavandenių, kurie turi intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį. Anticeliulitinių kūno įvyniojimų paskirtis: mažinti celiulito požymius ir nuolatinį riebalų kaupimąsi, stangrinti ir tonizuoti suglebusią odą, jungiamojo audinio struktūrą, mažinti strijų požymius po dietų ar gimdymų, stiprinti silpną jungiamąjį audinį, mažinti išsiplėtusių venų ir kuperozės požymius.
 • Presoterapija – tai procedūra, kurios metu ant kojų, rankų ir liemens klientui uždedami presoterapijos aplikatoriai ir tam tikrą laiką Jūsų kūnas stimuliuojamas vibruojančiomis slėgio bangomis. Presoterapija skirta apimčių mažinimui, celiulito naikinimui, šąlančių galūnių kraujotakos gerinimui, raumenų nuovargio šalinimui, tonuso palaikymui, atsipalaidavimui ir venų uždegimų profilaktikai. Presoterapija gerina kraujotakos ir limfos apytaką, aktyvina medžiagų apykaitą, daro odą elastingesnę, skatina greitesnį riebalų skilimą, atpalaiduoja bei tonizuoja raumenis, gerina imunitetą, bendrą savijautą, nuotaiką bei miegą.
Mielos moterys ir merginos, ženkite pirmą žingsnį Jūsų grožio idealo link  – padailinsite figūrą, susigrąžinsite šypseną bei pasitikėjimą savimi.

Trukmė:

 • 90 min.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE. Užsukite į Grupinis.lt prekių atsiėmimo skyrių, kur galėsite už kuponą atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos, o prekę atsiimti galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti be Grupinis.lt kupono ir nesinaudojant kitais akciniais pasiūlymais šios akcijos metu ir visą kupono galiojimo laikotarpį.
 • Dovanų kuponas galioja vienai liekninamajai – stangrinamajai procedūrai – kūno įvyniojimui su BENEXERE kosmetika salone DAILI FORMA Marijampolėje.
 • Būtina išankstinė registracija tel. 8 655 25224.
 • Būtina atsinešti dovanų kuponą.
 • Kuponas galioja: 12 mėn.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.

 

Sveiki, įveskite savo Facebook paskyros vartotojo vardą bei el. pašto adresą ir Jūs jau dalyvaujate žaidime!*

* Asmuo, įvedęs savo duomenis, sutinka su žemiau pateiktomis žaidimo sąlygomis.

Žaidimo sąlygos

1. Organizatorius
1.1. Cherry Media LT, UAB, juridinio asmens kodas 302527342, buveinės adresas Savanorių pr. 176, Vilnius (toliau – „Organizatorius") organizuoja akciją „Laimėk ir visus 2015 m. kvepalais mėgaukis nemokamai! " (toliau – „Akcija"), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisykles").
2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis
2.1. Akcija vyksta nuo 2014 m. gruodžio 15 d. iki 2014 m. gruodžio 31 d. (imtinai).
3. Akcijos dalyviai
3.1. Akcijos dalyvis – asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
3.2. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai bei kiti asmenys, kuriuos Organizatorius tiesiogiai ar netiesiogiai samdo Akcijai organizuoti ir/ar vykdyti, taip pat šių asmenų artimieji giminaičiai.
3.3. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų ar globėjų sutikimu. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti Akcijoje patvirtina, kad yra gautas tėvų ar globėjų sutikimas, bei kad tėvai ar globejai susipažino su Taisyklėmis. Akcijoje negali dalyvauti jaunesni nei 7 (septynerių) metų asmenys.
4. Registracija
4.1. Norint dalyvauti Akcijoje ir laimėti prizą, Akcijos dalyviai turi Grupinis.lt Facebook paskyroje paspausti ''dalintis'' ant Akcijai skirto reklaminio skydelio, bei užregistruoti savo el. pašto adresą nurodytoje nuorodoje.
5. Prizai
5.1. Trys 600 Lt vertės kuponai, už kuriuos trys Akcijos laimėtojai galės išsirinti neribotą kiekį tualetinio vandens (EDT) arba parfumuoto vandens (EDP) iš Grupinis.lt portalo, per 7 d.d. nuo Akcijos laimėtojų paskelbimo dienos.
5.2. Akcijos laimėtojai bus skelbiami www.grupinis.lt esančiame Akcijos puslapyje 2015 metų sausio 2 d.
6. Laimėtojų atranka
6.1. Prizų laimėtojai bus išrenkami kompiuteriu atsitiktinės atrankos būdu iš duomenų bazės, kurioje bus registruojami visi Akcijos dalyviai.
7. Laimėtojų informavimas bei Prizų atsiėmimas
7.1. Laimėtojai apie laimėtą prizą bus informuojami elektroniniu paštu ir Grupinis.lt Facebook paskyroje 2015 metų sausio 2 d.
7.2. Prizus laimėtojai atsiimti galės Grupinis.lt prekių atsiėmimo skyriuose pateikę Akcijos laimėtojo kuponą, bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
7.3. Jeigu bus pateiktas neteisingas elektroninis paštas, Prizas nebus įteikiamas ir Akcijos dalyviai neteks teisės reikalauti Prizų ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su Prizų netekimu ir/ar dalyvavimu Akcijoje.
8. Ginčų nagrinėjimo tvarka
8.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su laimėtojų atranka ir/ar Prizų teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
8.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti registruotu laišku ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, adresu Savanorių pr. 176, Vilnius.
8.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo skundo gavimo dienos.
9. Asmens duomenų apsauga
9.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Akcijos dalyvių asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
9.2. Akcijos metu surinkti Akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
9.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
9.4. Akcijos dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
9.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo Akcijos pabaigos.
10. Atsakomybė
10.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusiu su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
10.2. Organizatorius neprisiima jokių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe.
11. Mokesčiai ir kitos išlaidos
11.1. Mokesčius, susijusius su šia Akcija, jei mokestinė prievolė yra nustatyta teisės aktų, sumoka Organizatorius.
12. Kitos sąlygos
12.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose Taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti Akcijoje.
12.2. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
12.3. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų įteikimo tvarką. Apie Prizų įteikimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.grupinis.lt
12.4. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.5. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus Prizus dalyviams nėra atlyginama.
12.6. Organizatorius turi teise vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktu esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.grupinis.lt
12.7 Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 5 2073000.